Silniční plášť Pirelli P ZERO™ Road 700x24

Silniční plášť Pirelli P ZERO Road je nejkomplexnější a nejvšestrannější plášť v portfoliu Pirelli. Je perfektním řešením pro všechny cyklisty hledající vyvážené jízdní charakteristiky. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Silniční pláště
Značka Pirelli
Katalógové číslo 4021100

Technické parametre

Velikost pláště 700X24
Sezóna 2023

Popis produktu

Silniční plášť Pirelli P ZERO představuje nejkomplexnější a nejvšestrannější plášť v portfoliu Pirelli. Je perfektním řešením pro cyklisty hledající vyvážené jízdní charakteristiky.

Konstrukce pláště je určená pro použití s duší a Pirelli do ní zakomponovalo gumovou směs Evo a technologii opletu TechBELT pro dosažení výborné spolehlivosti, jízdního komfortu a odolnosti proti propíchnutí při zachování nízké hmotnosti.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Plášť ideální do široké škály povětrnostních podmínek
  • Vhodné na každodenní trénink
  • Vysoká přilnavost na suchém i mokrém asfaltu
  • Hmotnost: 215 g (700x24)
  • TPI: 127
  • Směs: EVO
  • Ochrana: TechBELT

Technologie:

Směs EVO
Pryžová směs EVO má všechny potřebné technické charakteristiky pro všestranný jízdní projev. Excelentní odvalování a záběr, dobrá přilnavost a dlouhá životnost. Výsledkem kombinace těchto charakteristik jsou optimalizované a vyvážené vlastnosti pláště pro každodenní jezdce.

TechBELT
Vysoce výkonnostní struktura opletu s přidanou vrstvou tkaniny odolné proti proříznutí pod běhounem, aby plášť mohl poskytnout odolnost proti propíchnutí v širokém spektru podmínek. Kombinace této vrstvy a vrstev kostry opletu umožňuje dosáhnout žádoucích vlastností konstrukce k použití s duší a nejefektivnějších parametrů valivého odporu a hmotnosti.

O značke Pirelli