Silniční plášť Pirelli P ZERO™ Race TLR SC SE

Výkonnostní silniční plášť se skvělým poměrem přilnavosti a nízkého valivého odporu. Varianta směsi SmartEVO a konstrukce SpeedCORE. Více

1 998 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Silniční pláště
Značka Pirelli
Katalogové číslo 3983700

Technické parametry

Velikost pláště 700X30
Sezóna 2023

Popis produktu

Silniční plášť Pirelli P ZERO Race TLR přináší nové řešení konstrukce a další snížení valivého odporu. Nová konstrukce SPEEDCore je tvořena vzduchotěsnou vrstvou pryžové směsi s aramidovými částicemi, která pokrývá vnitřní část pláště. Větší pružnost této směsi činí plášť rychlejší a pružnější, zatímco přítomnost aramidu umožňuje lepší odolnost proti propíchnutí. Kostra je doplněna nylonovou tkaninou 120 tpi a aramidovým ochranným pásem proti propíchnutí. Běhoun je tvořen nejmodernější pryžovou směsí SmartEVO. Všechny speciální prvky nového P ZERO Race TLR jsou ručně vyrobeny v Itálii a poskytují jedinečnou kvalitu a vynikající výkon.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Použití: výkonnostní silniční kola, okrajově vytrvalostní (endurance) a časovkářská kola
 • Sezóna: jaro, léto podzim, okrajově zima
 • Hustota: 120 tpi
 • Směs: SmartEVO
 • Konstrukce: SPEEDCore
 • Doporučená šířka ráfku: 21 mm
 • Hmotnost: 315 g (700x30)
 • Kompatibilita s bezdušovým použitím: ANO
  26-622 a menší NEJSOU kompatibilní s hookless ráfky
  28-622 a větší JSOU kompatibilní s hookless ráfky
 • Doporučený tlak: 5 bar / 73 psi max

Technologie:

SmartEVO
Poslední generace směsi chytrých polymerů pro docílení maximální přilnavosti s nízkým valivým odporem. Nová pryžová směs SmartEVO využívá směs 3 rozdílných polymerů, ze kterých každý poskytuje specifické výkonnostní kvality pro dosažení optimálního vyvážení vlastností, jako jsou přilnavost a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a zkušenosti z více než 100 let ve vývoji pryžových směsí pro motosport, kdy vždy byly tyto produkty používané v závodech nejvyšší úrovně ve všech disciplínách. Tyto rozsáhlé znalosti z vývojového a závodního oddělení umožnili Pirelli vytvořit trojí směs polymerů s „chytrými“ výkonnostními vlastnostmi pro cyklistické pláště a tvoří základ pro vynikající charakteristiky směsi SmartEVO - lepší přilnavost za sucha i za mokra, a zároveň nižší valivý odpor. Pirelli vytvořilo výkonnostní pryžovou směs navrženou a vyladěnou pro všechny moderní disciplíny silniční cyklistiky, od lokálních nebo World Tour závodů až po epické dobrodružství, kde klima a různorodé povrchy vyžadují pláště, které spolehlivě fungují na nejvyšší úrovni za všech okolností.

SPEEDCore
Špičková technologie konstrukce pláště TLR (tubeless-ready) 120 tpi s vnitřní vrstvou z aramidové směsi doplněné aramidovým ochranným pásem. Tato nová struktura ve srovnání s plášti s aramidovou konstrukcí od patky k patce dodává konstrukci pláště pevnost a podporu, ale zachovává si pružný pocit pro minimální valivý odpor a maximální přilnavost. SPEEDCore je nová patentovaná technologie, která je určena výhradně pro použití nového pláště P ZERO Race TLR. SPEEDCore je volbou továrních týmů World Tour.

O značce Pirelli