Silniční pedály Look KEO Blade Carbon TI Ceramic - TdF edition

Vynikající silniční nášlapné pedály, vybavené karbonovou plažentou místo klasického pružinového systému zapínání a titanovou osou a keramickými ložisky. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční pedály
Značka Look

Technické parametry

Sezóna 2019
Hmotnost 95g/pedál
Typ zámku Look
Materiál osy Titan
Materiál těla pedálu karbon
Regulace předpětí zámku ano
Provedení nezachytávající nečistoty ne
Zarážky (kufry) ano

Popis produktu

Tělo pedálu a pružina jsou vyrobeny z kompozitního materiálu. Tato konstrukce umožňuje výrobu řady různě tuhých pružin v rozmezí 12 až 20, což proti klasickému systému nabízí lehčí a konstrukčně jednodušší řešení při zachování stejné funkce.
Blade spojuje všechny výhody nášlapného pedálu: čistší zacvakávání a uvolňování pedálu, lepší podpora nohou pro větší bezpečnost, aerodynamický tvar a nízkou hmotností (ve srovnání s běžným pružinovým systémem). Plocha kontaktní plochy byla rozšířena na 60mm, což zajišťuje vynikající stabilitu při šlapání.

Hlavní přednosti:

  • Technologie Blade používá čepel místo běžné kovové pružiny, která má pro uživatele mnoho výhod:

  • Bezpečný vstup / uvolnění příchytky: čepel se ohne, pokud je pevně uchycena, jakmile je zasunuta, a při odříznutí uvolní nohu rychleji na konci procesu rychlým a bezpečným pohybem.

  • Aerodynamický tvar: díky integraci čepele do těla mají pedály vybavené technologií BLADE nejlepší aerodynamický tvar, jaký kdy byl vytvořen.

  • Nízká hmotnost: Konstrukce pedálu kolem systému čepele umožňuje výrazné snížení hmotnosti a lepší rozložení zatížení.

  • KERAMICKÉ LOŽISKO: Každá součást, každá kuličky je pečlivě vybrána, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality a výkonu. Kuličky jsou přesně kalibrovány jeden po druhém strojem, až po mikrometr. Poté jsou řazeny podle velikosti v dokonale přizpůsobených prstenech, takže každé ložisko má zcela jedinečnou strukturu.
    Dlouhá životnost je hlavní výhodou keramických ložisek. Jsou kulatější a tvrdší než tradiční, jsou méně citlivé na prach nebo usazeniny a zaručují konzistentní a trvanlivý výkon. Kromě toho keramika nepodléhá korozi. Tyto fyzikální vlastnosti zajišťují, že ložiska mají životnost 4 až 6krát delší než standardní ocelová ložiska.
    Snížené tření je nejznámější a nejcharakterističtější výhodou keramických ložisek. Dokonale kruhový tvar a tvrdost kuliček v kombinaci s optimalizovanými plastickými mazivy, které jsou specifické pro keramiku, umožňuje 18% snížení třecích sil působících na ložisko.

O značce Look