Silniční pedály Look KEO Blade Carbon TI

Vynikající silniční nášlapné pedály, vybavené karbonovou plažentou místo klasického pružinového systému zapínání a titanovou osou. Více

6 990 Kč

Základní informace

Kategorie Silniční pedály
Značka Look

Technické parametry

Sezóna 2019
Typ zámku Look
Materiál osy Titan
Materiál těla pedálu karbon
Regulace předpětí zámku ano
Provedení nezachytávající nečistoty ne
Zarážky (kufry) ano

Popis produktu

Tělo pedálu a pružina jsou vyrobeny z kompozitního materiálu. Tato konstrukce umožňuje výrobu řady různě tuhých pružin v rozmezí 12 až 20, což proti klasickému systému nabízí lehčí a konstrukčně jednodušší řešení při zachování stejné funkce.
Blade spojuje všechny výhody nášlapného pedálu: čistší zacvakávání a uvolňování pedálu, lepší podpora nohou pro větší bezpečnost, aerodynamický tvar a nízkou hmotností (ve srovnání s běžným pružinovým systémem). Plocha kontaktní plochy byla rozšířena na 60mm, což zajišťuje vynikající stabilitu při šlapání.

Hlavní přednosti:

  • Technologie Blade používá čepel místo běžné kovové pružiny, která má pro uživatele mnoho výhod:

  • Bezpečný vstup / uvolnění příchytky: čepel se ohne, pokud je pevně uchycena, jakmile je zasunuta, a při odříznutí uvolní nohu rychleji na konci procesu rychlým a bezpečným pohybem.

  • Aerodynamický tvar: díky integraci čepele do těla mají pedály vybavené technologií BLADE nejlepší aerodynamický tvar, jaký kdy byl vytvořen.

  • Nízká hmotnost: Konstrukce pedálu kolem systému čepele umožňuje výrazné snížení hmotnosti a lepší rozložení zatížení.

O značce Look