Silniční kolo Trek Madone SLR 8 - Rage Red/Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Madone SLR 8 je nekompromisní karbonové závodní kolo. Vyhovuje všem požadavkům na vysoce výkonná silniční kola: je lehké, mimořádně aerodynamické a komfortní a tuhé. Je vyrobeno pro rychlost. Má mechanické řazení Shimano Dura-Ace, aerodynamická karbonová kola a nastavitelný tlumicí prvek IsoSpeed v horní rámové trubce, který umožňuje doladit tlumení rámu v závislosti na terénu. Více

194 990 Kč
Tabulka velikostí
 • Již již 23. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 23. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 23. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24122-A

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Madone
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 700, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce, mikronastavitelná sedlovka, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, skryté vedení kabeláže
Vidlice Celokarbonová Madone KVF, kónický karbonový sloupek, karbonové patky, integrované brzdy Madone
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 5 umožňující použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 5 umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x25c
Kliky Shimano Dura-Ace
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Dura-Ace, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano Dura-Ace, braze-on
Přehazovačka Shimano Dura-Ace
Kazeta Shimano Dura-Ace, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Madone Aero, integrované
Zadní brzda Madone Aero, integrované
Řídítka Nastavitelná řídítka VR-CF výhradně pro model Madone, vnitřní vedení lanek
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Vnitřní vedení lanek výhradně pro model Madone
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Karbonová sedlovka Madone, 25mm offset s integrovaným úchytem na světlo
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Madone SLR 8 je nekompromisní karbonové závodní kolo. Vyhovuje všem požadavkům na vysoce výkonná silniční kola: je lehké, mimořádně aerodynamické a komfortní a tuhé. Je vyrobeno pro rychlost. Má mechanické řazení Shimano Dura-Ace, aerodynamická karbonová kola a nastavitelný tlumicí prvek IsoSpeed v horní rámové trubce, který umožňuje doladit tlumení rámu v závislosti na terénu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Máte rádi rychlost a výhry. Víte, že parádní závodní kolo představuje investici do vašeho výkonu, a chcete stroj, s nímž dosáhnete co nejlepších výsledků.

Získáte toto vybavení
Lehký karbonový rám OCLV řady 700 s aerodynamickým profilem Kammtail Virtual Foil a odpružením IsoSpeed v horní rámové trubce tlumícím vibrace, celokarbonovou vidlici Madone KVF, nastavitelná aerodynamická řídítka a představec, řazení 2x11 Shimano Dura-Ace, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 5 umožňující použití bezdušových plášťů, integrovanou sedlovku Madone a integrované aerodynamické brzdy Madone.

Na závěr
Madone SLR 8 nabízí kombinaci highendového rámu Madone, karbonových kol a řazení Shimano Dura-Ace, díky níž je absurdně rychlý a zaručuje maximální zážitek při jízdě.

Proč si ho zamilujete
Jedná se o výchozí platformu závodních kol. Je lehké, tuhé a aerodynamické, tak, že se mu konkurence nevyrovná.
Nastavitelný prvek IsoSpeed v horní rámové trubce umožňuje nastavit pružnost podle vašich potřeb. O tlumení se stará elastomer. Proto bude jízda vždy komfortní, přesná a stabilní. Oddělená řídítka a představec s aerodynamickým karbonový čelem umožňující široké spektrum nastavení, aniž by byla negativně ovlivněna aerodynamika. Sedlovka Madone má integrovaný úchyt na zadní blikačku Bontrager Flare RT.
Barevné motivy Madone Project One ICON činí z nejlepšího závodního kola skutečný umělecký kousek.

Technologie a funkce:

 • 700 Series OCLV - Nejlehčí a nejpevnější karbon na trhu. 700 Series OCLV představuje jedinečné spojení vynikající tuhosti a komfortu. Nabízí ho pouze společnost Trek.

 • H1.5 Fit - Nová geometrie H 1.5 vyvinutá za spolupráce s profesionálními týmy Trek Segafredo a Drops Pro posouvá jezdce do optimální závodní pozice. Jsou jí vybavena kola řady Madone SLR. Je ideálním řešením pro naše závodníky.

 • Nastavitelný tlumicí prvek IsoSpeed v horní rámové trubce - Horní rámová trubka kola je osazena zcela novým prvkem IsoSpeed nastaveným na hladký a plynulý odskok, jenž nabízí jezdci maximální komfort a plynulost jízdy. Tlumicí prvek IsoSpeed na horní rámové trubce lze upravit tak, aby odpovídal volbám jezdce a terénu.

 • Nastavitelná sada řídítek a představce Madone - Madone SLR jezdcům poskytuje více možností nastavení představce, další velikosti řídítek a jejich +/- 5stupňové natočení. Díky tomuto systému Trek nabízí nejširší škálu možných závodních posedů pro muže i ženy v integrovaném aerodynamickém kokpitu.

 • Skrytá sedlovka Madone - Skrytá sedlovka Madone přináší design a aerodynamickou čistotu integrovaných sedlovek s komfortem naladění výšky sedla v rozmezí až 80mm.

 • Integrované ráfkové brzdy - Nové ráfkové brzdy Madone pro přímou montáž jsou hladce a umně integrovány do rámu, čímž se snižuje odpor, zvyšuje rychlost a uspoří hmotnost. Navíc se dosahuje elegantnějšího vzhledu.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro čistý design a maximálně snadné použití.

 • Skryté vedení lanek - Brzdové a řadicí kabely nejaerodynamičtějšího kola jsou vedeny uvnitř rámu pro maximálně elegantní a aerodynamický výkon.

Tabulka velikostí

O značce TREK