Silniční kolo Trek Madone SLR 7 Disc - Radioactive Yellow/Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Kolo Madone SLR 7 Disc je lehké, rychlé a aerodynamické. Karbonový rám OCLV špičkové kvality, nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce, hydraulické diskové brzdy pro lepší brzdný účinek i ovladatelnost a elektronické řazení Shimano Ultegra Di2 pro rychlé a spolehlivé řazení přinese maximální požitek z jízdy. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 25355-B

Technické parametry

Barva rámu žlutá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Madone
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 700, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce, mikronastavitelná sedlovka, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, skryté vedení kabeláže
Vidlice Celokarbonová Madone KVF, kónický karbonový sloupek, karbonové patky, integrované brzdy Madone
Přední kolo Disková verze Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Disková verze Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x25c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra Di2, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano Ultegra Di2, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra Di2
Kazeta Shimano Ultegra, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Řídítka Nastavitelná řídítka VR-CF výhradně pro model Madone, vnitřní vedení lanek
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Vnitřní vedení lanek výhradně pro model Madone
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Karbonová sedlovka Madone, 25mm offset s integrovaným úchytem na světlo
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Kolo Madone SLR 7 Disc je lehké, rychlé a aerodynamické. Karbonový rám OCLV špičkové kvality, nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce, hydraulické diskové brzdy pro lepší brzdný účinek i ovladatelnost a elektronické řazení Shimano Ultegra Di2 pro rychlé a spolehlivé řazení přinese maximální požitek z jízdy.

Je pro vás vhodné, pokud…
Upřednostňujete rychlost a chcete nejlepší aerodynamický rám s elektronickým řazením, který bude neuvěřitelně rychlý a tuhý a bude vykazovat konzistentní výkon za všech podmínek.

Získáte toto vybavení
Lehký karbonový rám OCLV řady 700 s aerodynamickým profilem Kammtail Virtual Foil a odpružením IsoSpeed na horní rámové trubce tlumícím vibrace a integrovanou sedlovkou, celokarbonovou vidlici Madone KVF pro diskové brzdy, nastavitelná aerodynamická řídítka a představec, elektronické řazení 2x11 Shimano Ultegra Di2, kola Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů a integrované diskové hydraulické brzdy Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount.

Na závěr
Madone SLR je náš nejlepší aerodynamický rám, který se od ostatních odlišuje elektronickým řazením. Shimano Ultegra Di2 nabízí rychlé a spolehlivé řazení, což je základ k tomu být rychlý.

Proč si ho zamilujete
Nastavitelný prvek IsoSpeed na horní rámové trubce umožňuje nastavit komfort rámu podle vašich potřeb. O tlumení se stará elastomer, díky němuž budete mít jízdu za všech podmínek a na všech površích pod kontrolou a kolo vám nebude na rozbité cestě nepříjemně poskakovat. Aerodynamická řídítka a představec umožňující díky své konstrukci maximální variabilitu nastavení. Integrovaná sedlovka Madone s mikronastavením až 80mm má integrovaný úchyt na zadní blikačku Bontrager Flare RT. Barevné motivy Madone Project One ICON činí z nejlepšího závodního kola skutečný umělecký kousek.

Technologie a funkce:

  • 700 Series OCLV - Nejlehčí a nejpevnější karbon na trhu. 700 Series OCLV představuje jedinečné spojení vynikající tuhosti a komfortu. Nabízí ho pouze společnost Trek.

  • H1.5 Fit - Nová geometrie H 1.5 vyvinutá za spolupráce s profesionálními týmy Trek Segafredo a Drops Pro posouvá jezdce do optimální závodní pozice. Jsou jí vybavena kola řady Madone SLR. Je ideálním řešením pro naše závodníky.

  • Nastavitelný tlumicí prvek IsoSpeed v horní rámové trubce - Horní rámová trubka kola je osazena zcela novým prvkem IsoSpeed nastaveným na hladký a plynulý odskok, jenž nabízí jezdci maximální komfort a plynulost jízdy. Tlumicí prvek IsoSpeed na horní rámové trubce lze upravit tak, aby odpovídal volbám jezdce a terénu.

  • Nastavitelná sada řídítek a představce Madone - Madone SLR rovněž jezdcům poskytuje více možností nastavení představce, další velikosti řídítek a jejich +/- 5stupňové natočení. Díky tomuto systému Trek nabízí nejširší škálu možných závodních posedů pro muže i ženy v integrovaném aerodynamickém kokpitu.

  • Integrované ráfkové brzdy - Nové ráfkové brzdy Madone pro přímou montáž jsou hladce a umně integrovány do rámu, čímž se snižuje odpor, zvyšuje rychlost a uspoří hmotnost. Navíc se dosahuje elegantnějšího vzhledu.

  • Skrytá sedlovka Madone - Skrytá sedlovka Madone přináší design a aerodynamickou čistotu integrovaných sedlovek s komfortem naladění výšky v rozmezí až 80mm.

  • Elektronické řazení - Elektronické řazení Shimano Di2 nabízí vynikající rychlost a přesné a spolehlivé řazení. Umožňuje rychlé a účinné přeřazování pouhým stiskem tlačítka. Kompaktnější brzdové páky s gumovými převleky zvyšují pohodlí i ovladatelnost a díky integrování baterie Shimano Di2 do rámu, je kolo maximálně elegantní.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro čistý design a maximálně snadné použití.

  • Skryté vedení lanek - Brzdové a řadicí kabely nejaerodynamičtějšího kola jsou vedeny uvnitř rámu pro maximálně elegantní a aerodynamický výkon.

  • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

Tabulka velikostí

O značce TREK