Silniční kolo Trek Madone SLR 6 - matte onyx carbon

Kolo Trek Madone SLR 6 Disc je lehký a rychlý speciál na závodění. Je osazeno špičkovým karbonovým rámem OCLV 800 a spolehlivou sadou Shimano Ultegra 2x11. Kola Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské, dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 33347_C

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Madone
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Hmotnost 8.26 kg
Rám Karbon OCLV řady 800, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), nastavitelný IsoSpeed na horní rámové trubce, skryté vedení lanek, držák řetězu 3S Aero, T47 BB, kompatibilní s technologií Duo Trap S, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Katalogové číslo 33347_C
Vidlice Celokarbonová, Madone, KVF, kónický karbonový sloupek, skryté vedení lanek, kotouč s úchytem Flat Mount, karbonové patky, pevná osa 12 x 100 mm.
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 5, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 19.5 mm, výška ráfku 50 mm, pevná osa 100 x 12.
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 5, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 19.5 mm, výška ráfku 50 mm, pevná osa 142 x 12.
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, aramidová patka, 120 tpi, 700x25c.
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, aramidová patka, 120 tpi, 700x25c.
Kliky Shimano Ultegra R8000, 52/36, velikost – 50,52 (170mm), 54,56 (172.5mm), 58,60,62 (175mm), 47 (165mm)
Převodníky 52/36
Střed Praxis, T47 závitované, vnitřní ložisko.
Řazení Shimano Ultegra R8020, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, úchyt braze-on.
Přehazovačka Shimano Ultegra R8000, krátké ramínko, převodník max. 30 zubů.
Kazeta Shimano Ultegra R8000, 11-30, 11 rychlostí.
Řetěz Shimano Ultegra HG701, 11 rychlostí.
Přední brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano Ultegra
Zadní brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano Ultegra
Řídítka Nastavitelná Trek Madone aero VR-CF, karbon OCLV, skryté vedení lanek, dosah 93 mm, oblouk 123 mm
Omotávka Omotávka řídítek Bontrager Supertack Perf.
Představec Trek Madone aero, skryté vedení lanek, 7 stupňů
Sedlo Bontrager Aeolus Elite, austenitové ližiny, šířka 145 mm.
Sedlovka Aerodynamický karbonový vnitřní sedlový nástavec Madone, integrovaný úchyt na světlo, offset 25 mm,

Popis produktu

Kolo Madone SLR 6 Disc je lehký a rychlý speciál na závodění. Je osazeno špičkovým karbonovým rámem OCLV 800 a spolehlivou sadou Shimano Ultegra 2x11. Kola Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů

Je pro vás vhodné, pokud…
Záleží vám na rychlosti a chcete náš nejlepší aerodynamický rám, který nabízí maximální výhody proti větru, spolehlivé řazení Shimano Ultegra 2x11. Kola Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů

Získáte toto vybavení
Lehký karbonový rám OCLV řady 800 s aerodynamickým profilem Kammtail Virtual Foil a prvkem IsoSpeed na horní trubce, který vyhlazuje nerovnosti silnice, celokarbonová vidlice KVF pro kotoučové brzdy, nastavitelná aerodynamická řídítka a představec, spolehlivá mechanická sada Shimano Ultegra 2x11, kola Bontrager Aeolus Pro 5 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, mikronastavitelný sedlový nástavec Madone a hydraulické kotoučové brzdy Shimano s úchytem Flat Mount.

Proč si je zamilujete

 • Nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce umožňuje upravit pružnost rámu. O tlumení se stará elastomer. Proto bude pohyb hladký, řízený a stabilní.
 • Oddělená řídítka a představec s aerodynamickou karbonovou čelní deskou umožňují nastavení, aniž by byla negativně ovlivněna aerodynamika.
 • Barevné motivy Madone Project One ICON činí z nejlepšího závodního kola skutečný umělecký kousek.

Technologie a funkce:

 • 800 Series OCLV:
  Nejlehčí a nejpevnější karbon na trhu. 800 Series OCLV představuje jedinečné spojení vynikajícího modulu a síly. Nabízí ho pouze společnost Trek.

 • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount:
  Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

 • Skryté vedení lanek:
  Brzdové a řadicí kabely nejaerodynamičtějšího kola jsou vedeny uvnitř rámu pro maximálně elegantní a aerodynamický výkon.

 • Blendr:
  Technologie Bontrager Blendr umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Skrytý sedlový nástavec:
  Skrytá sedlovka Madone má design integrovaného vnitřního klínu. Zadní straně sedlového nástavce tak nabízí elegantnější aerodynamický vzhled.

 • Nastavitelná sada řídítek a představce Madone:
  Madone SLR rovněž jezdcům poskytuje více možností nastavení představce, další velikosti řídítek a jejich +/- 5stupňové natočení. Díky této nové aktualizaci Trek nabízí nejširší škálu možných závodních posedů pro muže i ženy v integrovaném aerodynamickém kokpitu.

 • Tvar trubky KVF:
  Optimalizovali jsme náš revoluční tvar trubek KVF, abychom doplnili již tak vysokou míru integrace modelu Madone. Výsledkem je lehký rám s jedinečnými aerodynamickými vlastnostmi, který předčí každého konkurenta.

 • H1.5 Fit:
  Nová geometrie H 1.5 vyvinutá společnostmi Trek a Drops pro cyklistické týmy posouvá jezdce do optimální závodní pozice. Jsou jí vybavena kola řady Madone SLR. Je ideálním řešením pro naše závodníky.

 • Nastavitelný tlumicí prvek IsoSpeed na horní trubku:
  Horní rámová trubka kola je osazena zcela novým prvkem IsoSpeed nastaveným na hladký a plynulý odskok, jenž nabízí jezdci maximální přizpůsobitelnost. Tlumicí prvek IsoSpeed na horní rámové trubce lze upravit, aby odpovídal volbám jezdce a terénu.

Tabulka velikostí

O značce TREK