Silniční kolo Trek Madone SL 6 - lithium grey/trek black

Jako ostatní modely silničních kol této řady i Madone SL 6 Disc nabízí stejný špičkový aerodynamický výkon a celkovou kvalitu jízdy. Je však cenově výhodnější díky standardnímu představci a nastavitelným aerodynamickým řídítkům. Je to jedinečný závodní stroj za výhodnou cenu. Nabízí mimořádný výkon, karbonová kola, odpružení IsoSpeed zaručující pohodlí, výkonné hydraulické kotoučové brzdy a elegantní vizáž dychtící po rychlosti. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské, dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 28714_A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Madone
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Hmotnost 8.62 kg
Rám Karbon OCLV řady 500, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), nastavitelný IsoSpeed na horní rámové trubce, skryté vedení lanek, držák řetězu 3S Aero, kotouč s úchytem Flat Mount, kompatibilní s technologií Duo Trap S, pevná osa 142 x 12 mm.
Katalogové číslo 28714_A
Vidlice Celokarbonová, Madone, KVF, kónický karbonový sloupek, skryté vedení lanek, kotouč s úchytem Flat Mount, karbonové patky, pevná osa 12 x 100 mm.
Přední kolo Bontrager Aeolus Comp, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 18 mm, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo Bontrager Aeolus Comp Disc, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 18 mm, pevná osa 142 x 12 mm.
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, aramidová patka, 120 tpi, 700x25c.
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, aramidová patka, 120 tpi, 700x25c.
Kliky Shimano Ultegra R8000, 50/34 (kompaktní), 50,52 (170mm), 54,56 (172.5mm), 58,60,62 (175mm)
Převodníky 50/34
Řazení Shimano Ultegra R8020, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, úchyt braze-on.
Přehazovačka Shimano Ultegra R8000, krátké ramínko, převodník max. 30 zubů.
Kazeta Shimano Ultegra R8000, 11-30, 11 rychlostí.
Řetěz Shimano Ultegra HG701, 11 rychlostí.
Přední brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano Ultegra
Zadní brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano Ultegra
Řídítka Bontrager Elite Aero VR-CF, slitina, 31,8 mm, skryté vedení lanek, dosah 93 mm, oblouk 123 mm, šířka 40 cm.
Omotávka Omotávka řídítek Bontrager Supertack Perf.
Představec Bontrager Pro, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů
Sedlo Bontrager Aeolus Comp, ocelové ližiny, šířka 145 mm.
Sedlovka Aerodynamický karbonový vnitřní sedlový nástavec Madone, integrovaný úchyt na světlo, offset 25 mm

Popis produktu

Jako ostatní modely silničních kol této řady i Madone SL 6 Disc nabízí stejný špičkový aerodynamický výkon a celkovou kvalitu jízdy. Je však cenově výhodnější díky standardnímu představci a nastavitelným aerodynamickým řídítkům. Je to jedinečný závodní stroj za výhodnou cenu. Nabízí mimořádný výkon, karbonová kola, odpružení IsoSpeed zaručující pohodlí, výkonné hydraulické kotoučové brzdy a elegantní vizáž dychtící po rychlosti.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hodláte jet prostě nepředstavitelně rychle. Víte, jaké to je být na špici a čelit sami větru. Proto k tomu chcete veškerou možnou rychlost. Hned poznáte vysokou hodnotu a ceníte si možnosti vlastního upravení standardních řídítek a představce a brzdného účinku kotoučových brzd v každém počasí.

Získáte toto vybavení
Kolo Madone SL 6 je ihned připraveno závodit. Je osazeno kompletní 11rychlostní sadou komponent Shimano Ultegra, prvkem IsoSpeed tlumícím nerovnosti povrchu, lehkým rámem z karbonu OCLV řady 500 a vidlicí s trubkami Kammtail Virtual Foil, které si hravě poradí s větrem. Dále má kola Bontrager Aeolus Comp 5 umožňující použití bezdušových plášťů, aerodynamický sedlový nástavec Madone a hydraulické kotoučové brzdy.

Na závěr
V našem jedinečném závodním kole získáte neomezenou rychlost, aerodynamickou výhodu a prvotřídní kvalitu jízdy za skvělou cenu. Dále umožňuje úchyt aerodynamických řídítek pro časovky a triatlony.

Proč si je zamilujete

 • Nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce umožňuje vyladit pružnost podle vašich potřeb. O tlumení se stará elastomer. Proto bude pohyb hladký, řízený a stabilní.
 • Nabízí veškeré výhody kola Madone plus množnost připevnění aerodynamických řídítek při triatlonech a časovkách.
 • Kotoučové brzdy poskytují lepší brzdný účinek a velký prostor pro širší a stabilnější pláště.
  Sedlovka Madone má integrovaný úchyt na zadní blikačku Bontrager Flare RT.
 • Skromnost stranou. Tohle kolo vypadá parádně. Zdá se, že boří rychlostní rekordy, i když je zaparkované po jízdě před kavárnou.

Technologie a funkce:

 • 500 Series OCLV:
  Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

H1.5 Fit:
Nová geometrie H 1.5 vyvinutá společnostmi Trek Segafredo a Drops pro cyklistické týmy posouvá jezdce do optimální závodní pozice. Jsou jí vybavena kola řady Madone SLR. Je ideálním řešením pro naše závodníky.

 • Představec kompatibilní s technologií Blendr:
  Technologie Bontrager Blendr umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Vidlice KVF:
  Naše hladká vidlice KVC je opatřena nohami KVF aerodynamického tvaru k minimalizaci aerodynamického odporu. Tvarované karbonové patky snižují hmotnost. Nová vidlice dále zvyšuje boční tuhost pro velmi přesné řízení.

 • Pružicí prvek IsoSpeed Madone:
  Technikové společnosti Trek navrhli pružicí prvek, který umožňuje otáčení sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se dvojnásobně zvýšila pružnost ve svislém směru oproti našim konkurentům, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání. Výsledek: můžete jezdit intenzivněji a déle.

 • Tvar trubky KVF:
  Optimalizovali jsme náš revoluční tvar trubek KVF, abychom doplnili již tak vysokou míru integrace modelu Madone. Výsledkem je lehký rám s jedinečnými aerodynamickými vlastnostmi, který předčí každého konkurenta.

Tabulka velikostí

O značce TREK