Silniční kolo Trek Madone SL 6 - Black/Quicksilver

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Stejně jako ostatní modely silničních kol Madone i Madone SL 6 nabízí špičkový aerodynamický výkonnostní a komfortní rám. Je však cenově výhodnější díky standardnímu představci a nastavitelným aerodynamickým řídítkům. Je to jedinečný závodní stroj s tlumícími prvky IsoSpeed,aerodynamickými koly Bontrager Aeolus Comp a kompletní sadou Shimano Ultegra. Více

104 990 Kč
Tabulka velikostí
 • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24165-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Madone
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 500, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), zadní Madone IsoSpeed, mikronastavitelná sedlovka, kónická hlavová trubka, BB90, ráfkové brzdy pro přímou montáž, skryté vedení kabeláže, centrální ovládání, pohodlné umístění lahve na vodu
Vidlice Celokarbonová Madone KVF, kónický karbonový sloupek, karbonové patky, integrované brzdy Madone
Přední kolo Bontrager Aeolus Comp s možností použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Aeolus Comp s možností použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x25c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kazeta Shimano Ultegra, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Madone Aero, integrované
Zadní brzda Madone Aero, integrované
Řídítka Bontrager Elite Aero VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Mikronastavitelný sedlový nástavec Madone, offset 25 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Stejně jako ostatní modely silničních kol Madone i Madone SL 6 nabízí špičkový aerodynamický výkon a celkovou kvalitu jízdy. Je však cenově výhodnější díky standardnímu představci a nastavitelným aerodynamickým řídítkům. Je to jedinečný závodní stroj za nejvýhodnější cenu. Nabízí mimořádný závodní výkon, aerodynamická kola, odpružení IsoSpeed zaručující pohodlí, vnitřně vedenou kabeláž a elegantní vizáž dychtící po rychlosti.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hodláte jet prostě nepředstavitelně rychle. Víte, jaké to je být na špici a čelit sami větru. Proto k tomu chcete veškerou možnou rychlost. Hned poznáte vysokou hodnotu a ceníte si možnosti vlastního upravení standardních řídítek a představce. Např. si při triatlonech a časovkách můžete nasadit aerodynamická řídítka.

Získáte toto vybavení
Kolo Madone SL 6 je ihned připraveno závodit. Je vybaveno plnou sadou komponent Shimano Ultegra s 11 rychlostmi, koly Aeolus Comp umožňujícími použití bezdušových plášťů, odpružením IsoSpeed tlumícím vibrace a lehkým rámem z OCLV karbonu řady 500 s trubkami Kammtail Virtual Foil, které si hravě poradí s větrem.

Na závěr
Výkon Ferrari za cenu Fiatu. Jedinečné závodní kolo Madone SL 6 nabízí rychlost, aerodynamickou výhodu a prvotřídní kvalitu jízdy za skvělou cenu. Dále umožňuje úchyt aerodynamických řídítek pro časovky a triatlony.

Proč si je zamilujete
Jedná se o výchozí platformu závodních kol. Je hladké, lehké a aerodynamické, čemuž se konkurence nevyrovná.
Nabízí veškeré výhody kola Madone plus množnost připevnění aerodynamických řídítek při triatlonech a časovkách.
Madone SL 6 nabízí nejlepší poměr ceny a kvality v řadě kol Madone.
Skromnost stranou. Tohle kolo vypadá parádně. Zdá se, že boří rychlostní rekordy, i když je zaparkované po jízdě před kavárnou.
Vyberte si podle vlastních představ: zcela individualizovaný výběr v rámci Project One.

Technologie a funkce:

 • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Geometrie H2 -H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky němu mohou sedět ve správné poloze pro sílu a výkon.

 • Pružicí prvek IsoSpeed Madone - Technikové společnosti Trek navrhli pružicí prvek, který umožňuje otáčení sedlové trubky nezávisle na spoji horní rámové trubky a sedlové vzpěry, čímž se dvojnásobně zvýšila pružnost ve svislém směru oproti našim konkurentům, aniž by byla ohrožena účinnost šlapání. Výsledek: můžete jezdit intenzivněji a déle.

 • Vidlice KVF - Naše hladká vidlice KVC je opatřena nohami KVF aerodynamického tvaru k minimalizaci aerodynamického odporu. Tvarované karbonové patky snižují hmotnost. Nová vidlice dále zvyšuje boční tuhost pro velmi přesné řízení.

 • Tvar trubky KVF - Optimalizovali jsme náš revoluční tvar trubek KVF, abychom doplnili již tak vysokou míru integrace modelu Madone. Výsledkem je lehký rám s jedinečnými aerodynamickými vlastnostmi, který předčí každého konkurenta.

 • Mikronastavitelná sedlovka - Novou sedlovku lze mikro nastavovat. Je lehká, silná, nesmírně aerodynamická a snadno použitelná. I milimetrové vychýlení v geometrii může ovlivnit vaši rychlost. Nová sedlovka vám umožní nastavit nejrychlejší pozici s nejnižším profilem.

 • Křidélka Vector - Otevírací křidélka Vector uzavírají kabely a přední brzdový třmen do ochranného krytu.

 • Skryté vedení lanek - Brzdové a řadicí kabely nejaerodynamičtějšího kola jsou vedeny uvnitř rámu pro maximálně elegantní a aerodynamický výkon.

 • Integrované brzdy Madone - Nové brzdy Madone pro přímou montáž jsou hladce a umně integrovány do rámu, čímž se snižuje odpor, zvyšuje rychlost a uspoří hmotnost. Navíc se dosahuje elegantnějšího vzhledu.

Tabulka velikostí

O značce TREK