Silniční kolo Trek Émonda SL 7 Disc - Dnister Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Émonda SL 7 Disc přináší velmi lehký karbonový rám s pevnými osami, hydraulické kotoučové brzdy a vyváženou geometrii. V kombinaci s kompletní elektronickou sadou Shimano Ultegra Di2, které řadí za všech podmínek excelentně, zde najdete ideální silniční kolo na zábavu i těžké závody. Více

129 990 Kč
Tabulka velikostí
  • Již již 23. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 23. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 23. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22110-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV ultralehké řady 500, optimalizované trubky pro vysoký výkon, kónická hlavová trubka E2, BB90, diskové brzdy pro přímou montáž, 12mm pevné osy, vnitřní vedení kabeláže, kompatibilní s technologií DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Émonda – celokarbonová konstrukce, karbonový sloupek E2, karbonové patky, diskové brzdy
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 3 Tubeless Ready
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 3 Tubeless Ready
Přední plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x28c
Zadní plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x28c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra Di2, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano Ultegra Di2, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra Di2
Kazeta Shimano Ultegra, 11-28, 11 rychlostí
Řetěz Shimano Ultegra
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Elite VR-C, 31,8 mm
Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 22.7.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Émonda SL 7 Disc nabízí veškeré výhody velmi lehkého karbonového silničního kola s přidanou hodnotou elektronického řazení a hydraulických kotoučových brzd zajišťujících brzdný účinek za každého počasí. Plná sada komponent Shimano Ultegra Di2 a přední a zadní pevné osy jsou ideální volbou pro rychlé silničáře, kteří požadují spolehlivé brzdy za každého počasí.

Je pro vás vhodné, pokud…
Nikdy už nebudete špatně řadit. Oceňujete hodnotu, předvídatelnost a hladkost elektronické sady komponent pro řazení. S extra lehkým karbonovým rámem a karbonovými koly požadujete sílu a spolehlivost hydraulických kotoučových brzd.

Získáte toto vybavení
Plná elektronická sada komponent Shimano Ultegra Di2 s 11 rychlostmi, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3 Disc, výkonné hydraulické kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount a velmi lehký rám z karbonu OCLV řady 500.

Na závěr
Lehké, rychlé, sebevědomé. Díky našemu lehkému rámu z OCLV karbonu řady 500, elektronickému řazení, karbonovým kolům a hydraulickým kotoučovým brzdám představuje kolo Émonda SL 7 Disc jedinečnou volbu pro jezdce, kteří chtějí lehké závodní kolo, které vyniká za každého počasí.

Proč si je zamilujete
Émonda stojí na špici silničních kol s kotoučovými brzdami. Je důkazem, že správné inženýrství zaručí nejen ultralehkou hmotnost závodního kola, ale i brzdný účinek za každého počasí.
Toto kolo se nezalekne ani těch největších výšlapů, nejprudších sjezdů, nejostřejších zatáček či nejrychlejších sprintů.
Kolo Émonda je nejlehčí a nejrychlejší ve své třídě a vztahuje se na něj neomezená záruka.
Elektronický pohon Shimano Ultegra Di2 nabízí rychlé, plynulé a přesné řazení.

Technologie a funkce:

  • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

  • Ultralehká hmotnost - Émonda představuje nejlepší lehké silniční závodní kolo a současně posunuje hranice možností, co se týče hmotnosti a výkonu.

  • Geometrie H2 -H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky němu mohou sedět ve správné poloze pro sílu a výkon.

  • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jízdu bez potřeby řezání je navržená pro velkou zátěž profesionálních závodů. Jedná se o nejlehčí a současně nejpohodlnější řešení pro každodenní výkon a pohodlí bez ohledu na náročnost silnic či jízdy.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

  • Elektronické řazení - Elektronické řazení Shimano Di2 nabízí vynikající rychlost i přesné a spolehlivé řazení. Umožňuje rychlé a účinné přeřazování pouhým stiskem tlačítka. Kompaktnější návleky na páčky zvyšují pohodlí i ovladatelnost a díky interní baterii Shimano Di2 skryté v rámu, je kolo maximálně elegantní.

Tabulka velikostí

O značce TREK