Silniční kolo Trek Émonda SL 6 Pro - Matte Trek Black/Metallic Gunmetal

Émonda SL 6 Pro poskytuje veškeré výhody velmi lehkého silničního rámu z karbonu OCLV a závodního řazení Ultegra a navíc má lehká karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3. Toto karbonové silniční kolo, které je ideální volbou pro široký okruh silničářů, nabízí výrazné zlepšení v rychlosti a ovladatelnosti. Více

67 192 Kč
Ušetříte: 16 798 Kč 83 990 Kč (sleva 20%)

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24013-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Ultralehký karbon OCLV řady 500, kónická hlavová trubka, BB90, ráfkové brzdy pro přímou montáž, vnitřní vedení lanek, kompatibilní s technologií DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Émonda – celokarbonová konstrukce, kónický karbonový sloupek, karbonové patky, ráfkové brzdy
Přední kolo Bontrager Aeolus Pro 3
Zadní kolo Bontrager Aeolus Pro 3
Přední plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x25c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kazeta Shimano Ultegra, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Shimano Ultegra, přímá montáž
Zadní brzda Shimano Ultegra, přímá montáž
Řídítka Bontrager Elite VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Émonda SL 6 Pro poskytuje veškeré výhody velmi lehkého silničního rámu z karbonu OCLV a závodního řazení Ultegra a navíc má lehká karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3. Toto karbonové silniční kolo, které je ideální volbou pro široký okruh silničářů, nabízí výrazné zlepšení v rychlosti a ovladatelnosti.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete-li závodit nebo překonat svůj rekord v najetých kilometrech, kladete důraz na rychlost, nízkou hmotnost a ovladatelnost. Upřednostňujete celý balík výhod najednou a nechcete pořizovat karbonová kola později.

Získáte toto vybavení
Kolo Émonda SL 6 Pro má lehký rám z karbonu OCLV řady 500, závodní sadu komponent Shimano Ultegra s 11 rychlostmi, výkonné ráfkové brzdy Ultegra pro přímou montáž a karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3.

Na závěr
Lehké kolo Émonda SL 6 Pro nabízí řadu výhod, z nichž tou nejlepší je kombinace kvalitního rámu a highendového řazení se špičkovými karbonovými koly. Díky tomuto upgradu je kolo vhodné na všechny druhy závodů.

Proč si ho zamilujete
Lehké díly doplňují lehký rám. Na kole Émonda SL 6 Pro již není co vylepšovat. Má výšlapy v krvi. Lehký rám z karbonu OCLV vám umožní prozkoumat vyšší hory a absolvovat delší vyjížďky, aniž byste museli vynaložit větší úsilí.

Technologie a funkce:

  • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

  • Ultralehká hmotnost - Émonda představuje nejlepší silniční závodní kolo a současně posunuje hranice možností, co se týče hmotnosti a výkonu.

  • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jízdu bez potřeby řezání je navržená pro velkou zátěž profesionálních závodů. Jedná se o nejlehčí a současně nejpohodlnější řešení pro každodenní výkon a pohodlí bez ohledu na náročnost silnic či jízdy.

  • Geometrie H2 - H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky které mohou být v ideální pozici pro podávání maximálního výkonu po celou dobu jízdy.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK