Silniční kolo Trek Émonda SL 5 - Azure/Carbon Smoke

Émonda SL 5 je lehké karbonové silniční kolo nabízející vyváženou jízdu, prvotřídní ovladatelnost a kompletní řazení Shimano 105, které přinese výbornou ergonomii a převody i do těch největších kopců v kterých se chystáte jezdit. Je ideální volbou na závody i sportování s přáteli. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24219-B

Technické parametry

Barva rámu modrá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Ultralehký karbon OCLV řady 500, kónická hlavová trubka, BB90, ráfkové brzdy pro přímou montáž, vnitřní vedení lanek, kompatibilní s technologií DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbon Émonda, kónický sloupek, brzdy pro přímou montáž
Přední kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Shimano 105 přímá montáž
Zadní brzda Shimano 105 přímá montáž
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitinový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Émonda SL 5 je lehké karbonové silniční kolo nabízející vyváženou jízdu, prvotřídní ovladatelnost a díly, které jsou spolehlivé na dlouhých trasách. Je ideální volbou na závody v hornatém terénu, rychlá stoupání i sjezdy.

Je pro vás vhodné, pokud…
Požadujete výkon lehkého karbonového kola za skvělou cenu. Závodíte poprvé nebo jste zkušený silniční závodník, který chce upgradovat z hliníkového kola, a požadujete spolehlivé díly, nižší hmotnost a vyšší kvalitu jízdy, kterou nabízí rám z karbonu OCLV.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z karbonu OCLV řady 500, kompletní sadu komponentů 2x11 Shimano 105, výkonné ráfkové brzdy Shimano 105 pro přímou montáž, vnitřní vedení lanek pro elegantní vzhled a kola Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů.

Na závěr
Pokud chcete investovat do nějakého dílu kola, pak by to měl být rám. Lehké kolo Émonda SL 5 se v kopcích vyrovná těm nejlepším strojům a přesná ovladatelnost zvyšuje jistotu jezdce na silnici. Díky kvalitě jízdy a spolehlivé sadě komponentů je toto kolo parádní volbou pro první karbonové silniční kolo či upgrade za skvělou cenu.

Proč si ho zamilujete
Za vynaložené peníze získáte vskutku hodně: Émonda SL 5 je lehké, rychlé a zábavné kolo, které je připravené na závody. Jedná se o ideální upgrade z hliníkového silničního kola pro jezdce, kteří hledají vyšší výkon lehčího rámu s prvotřídními jízdními vlastnostmi. Kolo Émonda je nejlehčí a nejrychlejší ve své třídě a zaručuje hodně zábavy.

Technologie a funkce:

  • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

  • Ultralehká hmotnost - Émonda představuje nejlepší silniční závodní kolo a současně posunuje hranice možností, co se týče hmotnosti a výkonu.

  • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jízdu bez potřeby řezání je navržená pro velkou zátěž profesionálních závodů. Jedná se o nejlehčí a současně nejpohodlnější řešení pro každodenní výkon a pohodlí bez ohledu na náročnost silnic či jízdy.

  • Geometrie H2 - H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky které mohou být v ideální pozici pro podávání maximálního výkonu po celou dobu jízdy.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK