Silniční kolo Trek Émonda ALR 5 - Purple Flip

Kolo Émonda ALR 5 je rychlé, lehké, vyvážené a nabízí maximální odezvu. Je vybaveno kvalitními díly, které podstatně zlepšují výkon. Patří k nim například sada spolehlivých komponentů Shimano 105 s 2x11rychlostmi anebo zapletená kola Bontrager. Je proto vhodnou volbou pro závody, vyjížďky s přáteli a mnohem více. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24164-B

Technické parametry

Barva rámu fialová
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Ultra lehký hliník Alpha řady 300, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka, BB86.5, ráfkové brzdy pro přímou montáž, vnitřní vedení lanek, kompatibilní s technologií DuoTrap S
Vidlice Karbon Émonda, kónický sloupek, brzdy pro přímou montáž
Přední kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34
Střed BB86.5 Press Fit
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Shimano 105 přímá montáž
Zadní brzda Shimano 105 přímá montáž
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Kolo Émonda ALR 5 je rychlé, lehké, vyvážené a nabízí maximální odezvu. Má vše, co by nemělo hliníkovému silničnímu kolu chybět. Jeho vzhled a ovládání však připomíná mnohem dražší karbonová kola. Je vybaveno kvalitnější díly, které podstatně zlepšují výkon. Patří k nim například sada spolehlivých komponentů Shimano 105. Je proto vhodnou volbou pro závody, vyjížďky s přáteli a mnohem více.

Je pro vás vhodné, pokud…
Možná na silnicích teprve začínáte, ale víte, že na nich chcete zůstat. Hledáte spolehlivé a lehké závodní kolo na delší a rychlejší vyjížďky a chcete zažít kvalitní špičkovou jízdu za skvělou cenu.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z hliníku Alpha řady 300 s tvarovanými trubkami a technologií nenápadných svarů Invisible Weld, karbonová vidlice tlumící vibrace, výkonné ráfkové brzdy pro přímou montáž, kola Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů a kompletní sadu Shimano 105 s 2x11 rychlostmi pro přesné a spolehlivé řazení.

Na závěr
Jedná se o skvělé první kolo pro začátečníky, které je plně schopné závodit ve skupinách. Hliníkové kolo Émonda ALR 5 se vyznačuje příznivou cenou, má spolehlivou sadu komponentů Shimano a hravě zvládne tisíce rychlých kilometrů.

Proč si ho zamilujete
Vzhled a ovládání jako karbonové kolo, cena jako slitinové kolo: díky technologii nenápadných svarů a tvarovaných trubek vypadá elegantně, je lehké a skvěle se ovládá. Rychle zvládá výšlapy, skvěle řeže zatáčky a sjezdy dává s jistotou. Má stejnou geometrii jako naše nejšpičkovější závodní kola Émonda a nabízí kvalitní jízdu srovnatelnou s mnohem dražšími karbonovými koly. Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo vypadá elegantně. Je to parádní kolo za skvělou cenu, jehož výkon podstatně převyšuje danou úroveň.

Technologie a funkce:

  • 300 Series Alpha Aluminum - Hliníkové trubky prvotřídní kvality značky Trek jsou speciálně hydroformovány pro vyvážený poměr mezi tuhostí a hmotností.

  • Geometrie H2 - H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky které mohou být v ideální pozici pro podávání maximálního výkonu po celou dobu jízdy.

  • Technologie neviditelných svárů Invisible Weld - Revoluční technologie svařování vytváří lepší svár mezi trubkami, čímž se zvyšuje odolnost a současně používá méně materiálu.

  • Brzdy pro přímou montáž - Úchyty brzd pro přímou montáž se instalují přímo na rám, čímž se eliminuje potřeba dalších součástí a zvyšuje se celkový výkon brzd.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK