Silniční kolo Trek Émonda ALR 5 Disc - Matte Gravel/Gloss Quicksilver

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 4000 Kč ZDARMA viz. níže. Lehké hliníkové silniční kolo Émonda ALR 5 Disc má výkonné hydraulické diskové brzdy, spolehlivé řazení 2x11 Shimano 105, špičkový rám ze slitiny hliníku, který vypadá elegantně a jízda na něm připomíná mnohem dražší karbonová kola. Více

49 990 Kč
Tabulka velikostí
  • Již již 26. 06. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 26. 06. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 26. 06. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24166-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Ultralehký hliník Alpha řady 300, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, kompatibilní s technologií DuoTrap S
Vidlice Karbonová disková verze Émonda, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount
Přední kolo Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa, Slitina, Bontrager Affinity umožňující použit bezdušové pláště
Zadní kolo Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa, Slitina, Bontrager Affinity umožňující použit bezdušové pláště
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34
Střed BB86.5 Press Fit
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-28, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy Shimano s úchytem Flat Mount 105
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy Shimano s úchytem Flat Mount 105
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 4000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Lehké hliníkové silniční kolo Émonda ALR 5 Disc má výkonné hydraulické diskové brzdy, spolehlivé řazení 2x11 Shimano 105, špičkový rám ze slitiny hliníku, který vypadá elegantně a jízda na něm připomíná mnohem dražší karbonová kola.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete výhody nejlehčího kola v dané kategorii s přidanými benefity výkonných diskových brzd a cenově dostupného slitinového rámu, jehož vzhled je elegantní a jízda na něm připomíná karbonová kola.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z hliníku Alpha řady 300 s tvarovanými trubkami a technologií nenápadných svarů Invisible Weld, karbonová vidlice tlumící vibrace, výkonné hydraulické diskové brzdy s úchyty Flat Mount, kola Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů a kompletní řazení 2x11 Shimano 105 pro přesné a spolehlivé řazení.

Na závěr
Všestrannost a lepší výkon diskových brzd, pokročilý slitinový rám, jehož vzhled a výkon připomíná karbonová kola a spolehlivá kazeta Shimano 105 činí z tohoto kola univerzální stroj, který se hodí i na závody.

Proč si ho zamilujete
Vzhled a ovládání jako karbonové kolo, cena jako slitinové kolo: díky technologii nenápadných svarů a tvarovaných trubek vypadá elegantně, je lehké a skvěle se ovládá. Rychle zvládá výjezdy, skvěle řeže zatáčky a sjezdy dává s bravurou. Diskové brzdy poskytují lepší brzdný účinek a velký prostor pro širší a stabilnější pláště. Má stejnou geometrii jako naše nejšpičkovější karbonová závodní kola Émonda a nabízí kvalitní jízdu srovnatelnou s mnohem dražšími karbonovými koly. Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo vypadá elegantně.

Technologie a funkce:

  • 300 Series Alpha Aluminum - Hliníkové trubky prvotřídní kvality značky Trek jsou speciálně hydroformovány pro vyvážený poměr mezi tuhostí a hmotností.

  • Geometrie H2 - H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky které mohou být v ideální pozici pro podávání maximálního výkonu po celou dobu jízdy.

  • Technologie neviditelných svárů Invisible Weld - Revoluční technologie svařování vytváří lepší svár mezi trubkami, čímž se zvyšuje odolnost a současně používá méně materiálu.

  • Diskové brzdy s uchycením Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK