Silniční kolo Trek Émonda ALR 4 Disc - Matte/Gloss Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 4000 Kč ZDARMA viz. níže. Lehké hliníkové silniční kolo Émonda ALR 4 Disc má výkonné hydraulické diskové brzdy, kvalitní řazení Shimano Tiagra s 2x10rychlostmi a rám, jehož vzhled a ovládání připomíná mnohem dražší karbonová kola. Je ideální pro začátečníky, závodníky a všechny ty, kdo upřednostňují lepší brzdný účinek a chtějí více prostoru pro širší pláště. Více

41 990 Kč
Tabulka velikostí
  • Již již 02. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 02. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 02. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 02. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 02. 07. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23657-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Ultralehký hliník Alpha řady 300, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, kompatibilní s technologií DuoTrap S
Vidlice Karbonová disková verze Émonda, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount
Přední kolo Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa, Slitina, Bontrager Affinity umožňující použit bezdušové pláště
Zadní kolo Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa, Slitina, Bontrager Affinity umožňující použit bezdušové pláště
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x25c
Kliky Shimano Tiagra
Převodníky 50/34
Střed BB86.5 Press Fit
Řazení Shimano RS405, 10 rychlostí.
Přesmykač Shimano Tiagra, braze-on
Přehazovačka Shimano Tiagra
Kazeta Shimano Tiagra, 11-28, 10 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy Shimano s úchytem Flat Mount RS405
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy Shimano s úchytem Flat Mount RS405
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 4000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Lehké hliníkové silniční kolo Émonda ALR 4 Disc má výkonné hydraulické diskové brzdy, kvalitní řazení a rám, jehož vzhled a ovládání připomíná mnohem dražší karbonová kola. Je ideální pro začátečníky, závodníky a všechny ty, kdo upřednostňují lepší brzdný účinek a větší prostor pro pláště, které poskytují diskové brzdy.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte lehké závodní a všestranné silniční kolo s hydraulickými diskovými brzdami, které vám nabídne výkon za přijatelnou cenu, a kvalitu, jež vám nějakou dobu vydrží.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z hliníku Alpha řady 300 s tvarovanými trubkami a technologií nenápadných svarů Invisible Weld, jehož vzhled a ovládání připomíná mnohem dražší karbonová kola. Je vybaven kompletní sadou komponentů Shimano Tiagra s 20 rychlostmi, karbonovou vidlicí a výkonnými hydraulickými diskovými brzdami s úchyty Flat Mount.

Na závěr
Émonda ALR 4 Disc je cenově nejdostupnějším modelem silničního kola s diskovými brzdami v této řadě. Vyznačuje se však jízdními vlastnostmi mnohem dražšího a elegantnějšího kola. Je to mimořádně schopné závodní kolo za skvělou cenu.

Proč si ho zamilujete
Vzhled a ovládání jako karbonové kolo, cena jako slitinové kolo: díky technologii nenápadných svarů a tvarovaných trubek vypadá elegantně, je lehké a skvěle se ovládá. Rychle zvládá výšlapy, skvěle řeže zatáčky a sjezdy dává s jistotou. Diskové brzdy poskytují lepší brzdný účinek a velký prostor pro širší a stabilnější pláště. Má stejnou geometrii jako naše nejšpičkovější závodní kola Émonda a nabízí kvalitní jízdu srovnatelnou s mnohem dražšími karbonovými koly. Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo vypadá elegantně.

Technologie a funkce:

  • 300 Series Alpha Aluminum - Hliníkové trubky prvotřídní kvality značky Trek jsou speciálně hydroformovány pro vyvážený poměr mezi tuhostí a hmotností.

  • Geometrie H2 - H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky které mohou být v ideální pozici pro podávání maximálního výkonu po celou dobu jízdy.

  • Technologie neviditelných svárů Invisible Weld - Revoluční technologie svařování vytváří lepší svár mezi trubkami, čímž se zvyšuje odolnost a současně používá méně materiálu.

  • Diskové brzdy s uchycením Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK