Silniční kolo Trek Domane SLR 8 Disc - Viper Red/Trek White

Domane SLR 8 Disc je profesionální vytrvalostní silniční kolo s ultra lehkým karbonovým rámem, kompletní sadou komponentů Shimano Dura-Ace, diskovými brzdami s úchytem Flat Mount, karbonovými koly Aeolus Pro 3 a předním i zadním nastavitelným odpružením IsoSpeed. Je ideální na závody, ale i na jízdu po nerovných vozovkách. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 25348-A

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 44, 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 600, přední IsoSpeed, zadní nastavitelný IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optim
Vidlice Celokarbonová disková verze Domane, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat mount
Přední kolo Disková verze Bontrager Aeolus Pro 3 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Disková verze Bontrager Aeolus Pro 3 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky Shimano Dura-Ace
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Dura-Ace, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano Dura-Ace, braze-on
Přehazovačka Shimano Dura-Ace
Kazeta Shimano Dura-Ace, 11-30, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Dura-Ace s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Dura-Ace s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Pro IsoCore VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Arvada Elite, nerezové lyžiny
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm.
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Domane SLR 8 Disc je profesionální vytrvalostní silniční kolo s ultra lehkým karbonovým rámem, plnou sadou komponent Shimano Dura-Ace, diskovými brzdami s úchytem Flat Mount, karbonovými koly Aeolus Pro 3 a předním i nastavitelným zadním odpružením IsoSpeed. Je ideální na závody, ale i na jízdu po nerovných vozovkách. Předčí méně výkonná silniční kola, a to jak na asfaltu, tak mimo něj.

Je pro vás vhodné, pokud…
Ať jedete kamkoli, jedete tam rychle. Chcete kolo, které zvládne naprosto všechno. Uspokojí vás jedině nejhladší jízda garantovaná našimi nejlepšími rámy Domane, špičkovou kazetou Dura-Ace a lehkými díly, které budou rychlé na asfaltu i mimo něj.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z OCLV karbonu řady 600 a přední a nastavitelné zadní odpružení IsoSpeed. Kolo Domane SLR 8 Disc je vybaveno plnou sadou komponent Shimano Dura-Ace pro dokonalé řazení, diskovými brzdami s úchytem Flat Mount, koly Aeolus Pro 3 Disc umožňujícími použití bezdušových plášťů a řídítky Bontrager Pro IsoCore, která snižují vibrace o 20 % ve srovnání se standardními karbonovými řídítky.

Na závěr
Někdy je k dosažení nejlepší jízdy zkrátka potřeba mít to nejlepší kolo. S kolem Domane SLR 8 Disc rozhodně získáte maximum za vynaložené peníze a zažijete jedinečné zážitky na každé jízdě.

Proč si je zamilujete
Míru pružnosti rámu můžete doladit jednoduchým nastavením posuvné části.
Je nesmírně univerzální a zaveze vás na místa, o kterých se vám ani nesnilo.
Lehký rám a kvalitní sada komponent hravě zvládají závodění, soupeřivé skupinové jízdy a víkendová dobrodružství v jakémkoli terénu.

Vyberte si podle vlastních představ: zcela individualizovaný výběr v rámci Project One.

Technologie a funkce:

 • Zadní stavitelný pružicí prvek IsoSpeed -Technologie IsoSpeed společnosti Trek vyhlazuje i ty nejnerovnější povrchy, přičemž umožňuje účinnou a pohodlnou jízdu pro lepší výkon a vyšší rychlost. Stavitelný zadní pružicí prvek IsoSpeed umožňuje doladit pružnost, aby vyhovovala vašemu stylu jízdy a danému terénu, přičemž poskytuje jak tužší, tak pružnější jízdu oproti stávajícímu modelu Domane a o 14 % vyšší celkovou pružnost, když je posuvná část v nejnižší poloze.

 • Přední pružicí prvek IsoSpeed - Technologie předního pružicího prvku IsoSpeed společnosti Trek je průlomem v hladké jízdě. Zavádí nový standard v pružnosti přední části kola, která zvyšuje hladkost a vyváženost, abyste mohli jezdit rychleji, déle a s plným nasazením.

 • 600 Series OCLV - Díky nejmodernějším materiálům používaným v letectví a kosmonautice, nižší hmotnosti a technologii zvyšující výkon představuje 600 Series OCLV rám s nejvyváženějším poměrem lehkosti a pevnosti na trhu.

 • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

 • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

 • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

 • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

 • Vnitřní vedení lanek - Náš vnitřní systém vedení lanek doslova eliminuje tření pro snadné řazení ve všech podmínkách.

 • Konstrukce s přenosem síly Power Transfer - Díky konstrukci s přenosem síly Power Transfer využijete každé šlápnutí do pedálů naplno. Tato inovace společnosti Trek propojuje naši hlavovou trubku E2 a středové složení BB90 se širokou a ultratuhou do

Tabulka velikostí

O značce TREK