Silniční kolo Trek Domane SLR 6 Disc - Matte Trek Black/Gloss Battleship

Domane SLR 6 Disc vychází z našeho nejlepšího rámu Domane. Jedná se o špičkové vytrvalostní silniční kolo s předním a zadním nastavitelným odpružením IsoSpeed, abyste vaše kolo mohli přizpůsobit terénu a být stále rychlí. Je vybaveno špičkovou závodní sadou komponentů Shimano Ultegra, diskovými brzdami s úchytem Flat Mount, širokými plášti a díly, které z něj činí skvělé a univerzální silniční kolo pro do Více

129 990 Kč

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23148-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 600, přední IsoSpeed, zadní nastavitelný IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optim
Vidlice Celokarbonová disková verze Domane, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat mount
Přední kolo Bontrager Paradigm Comp Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Bontrager Paradigm Comp Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Kazeta Shimano Ultegra, 11-32, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Pro IsoCore VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Arvada Elite, nerezové lyžiny
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm.
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Domane SLR 6 Disc vychází z našeho nejlepšího rámu Domane. Jedná se o špičkové vytrvalostní silniční kolo s předním a nastavitelným zadním odpružením IsoSpeed, abyste mohli pružnost přizpůsobit terénu. Je vybaveno špičkovou sadou komponent Shimano Ultegra, diskovými brzdami s úchytem Flat Mount, širokými plášti a díly, jenž z něj činí skvělé a univerzální silniční kolo pro dobrodružné cyklisty nade vše oceňují lehkost.

Je pro vás vhodné, pokud…
Nebojíte se sjet z vozovky a od svého kola čekáte, že vás v ničem nezklame. Chcete náš nejlehčí rám Domane s hydraulickými diskovými brzdami a širšími plášti pro rychlost, stabilitu a jistotu.

Získáte toto vybavení
Náš nejlehčí rám z OCLV karbonu řady 600 a přední a nastavitelné zadní odpružení IsoSpeed. Je vybaveno plnou sadou komponent Shimano 2x11 Ultegra, hydraulickými diskovými brzdami s úchytem Flat Mount, koly Paradigm Comp Disc umožňujícími použití bezdušových plášťů, širokými plášti 700x32 nabízejícími větší stabilitu na nerovných površích a karbonovými řídítky Bontrager Pro IsoCore tlumící vibrace o 20 % ve srovnání se standardními karbonovými řídítky.

Na závěr
Toto kolo se nezalekne žádného terénu a jeho nejsilnější stránkou je univerzálnost. Domane SLR 6 Disc zvládne úplně všechno, od nerovných silnic, štěrku, dlouhých výšlapů po impozantní celodenní vyjížďky. Je lehké a rychlé. Skutečnou hodnotu tohoto kola však lze spatřovat v odpružení IsoSpeed a vskutku parádní funkci umožňující doladit poddajnost rámu.

Proč si je zamilujete
Míru pružnosti rámu můžete doladit jednoduchým nastavením posuvné části.
Je nesmírně univerzální a zaveze vás na místa, o kterých se vám ani nesnilo.
Lehký rám a kvalitní sada komponent hravě zvládají závodění, soupeřivé skupinové jízdy a víkendová dobrodružství v jakémkoli terénu.

Vyberte si podle vlastních představ: zcela individualizovaný výběr v rámci Project One.

Technologie a funkce:

 • Zadní pružící prvek IsoSpeed - Základem technologie kol pro vytrvalostní závody značky Trek zaměřené na pohodlí je pružící prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18-ti měsíční studie výkonnosti závodního kola na náročných silnicích a vlivu tohoto výkonu na jezdce.

 • Přední pružicí prvek IsoSpeed - Technologie předního pružicího prvku IsoSpeed společnosti Trek je průlomem v hladké jízdě. Zavádí nový standard v pružnosti přední části kola, která zvyšuje hladkost a vyváženost, abyste mohli jezdit rychleji, déle a s plným nasazením.

 • 600 Series OCLV - Díky nejmodernějším materiálům používaným v letectví a kosmonautice, nižší hmotnosti a technologii zvyšující výkon představuje 600 Series OCLV rám s nejvyváženějším poměrem lehkosti a pevnosti na trhu.

 • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

 • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

 • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

 • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

 • Vedení kabeláže Control Freak - Control Freak představuje nejlehčí, nejtišší a maximálně univerzální systém vedení lanek. Umožňuje vedení bowdenu brzdy i přehazovačky rámem. Výsledkem je elegantní a snadno nastavitelný systém.

 • Konstrukce s přenosem síly Power Transfer - Díky konstrukci s přenosem síly Power Transfer využijete každé šlápnutí do pedálů na

Tabulka velikostí

O značce TREK