Silniční kolo Trek Domane SL 7 Disc - Matte Dnister Black/Gloss Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Vysoce výkonné silniční kolo Domane SL 7 Disc je určené pro vytrvalostní jízdu. Má elektronické řazení Ultegra Di2 a hydraulické kotoučové brzdy, tedy komponenty zajišťující maximální výkon za každého počasí. Díky rámu z lehkého karbonu OCLV s předním a zadním pružícím prvkem IsoSpeed, karbonovým kolům a hydraulickým diskovým brzdám je pohodlné i na dlouhých jízdách a náročných silnicích. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23228-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbonová disková verze Domane, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa
Přední kolo Disková verze Bontrager Aeolus Pro 3 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Disková verze Bontrager Aeolus Pro 3 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra Di2, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano Ultegra Di2, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra Di2
Kazeta Shimano Ultegra, 11-32, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Elite IsoZone, VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Arvada Comp, ocelové lyžiny
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm.
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Vysoce výkonné silniční kolo Domane SL 7 Disc je určené pro vytrvalostní jízdu. Má elektronické řazení Ultegra Di2 zajišťující brzdný účinek za každého počasí. Díky rámu z lehkého karbonu OCLV s předním a zadním pružícím prvkem IsoSpeed, karbonovým kolům a hydraulickým diskovým brzdám je pohodlné i na dlouhých jízdách a náročných silnicích.

Je pro vás vhodné, pokud…
Jezdíte rychle, ale chcete jezdit ještě rychleji. Hledáte výhodu rychlosti, lehký karbonový rám, karbonová kola a přesnou elektronickou kazetu pro konzistentně rychlé a spolehlivé řazení.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 se stabilní vytrvalostní geometrií a předním a zadním odpružením IsoSpeed tlumícím vibrace, výkonné hydraulické diskové brzdy s úchytem Flat Mount, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3 Disc umožňující použití bezdušových plášťů, plná elektronická sada komponent Shimano Ultegra 2x11 pro přesné řazení a karbonový sedlový nástavec optimalizovaný pro jízdu.

Na závěr
Domane si získal pověst rychlé, stabilní a nesmírně všestranné silniční platformy pro dlouhou jízdu, náročné silnice a největší závody na světě. Elektronické řazení Shimano Di2 dodá výkonu zcela nový rozměr a díky přesnému řazení je kolo vždy rychlé a spolehlivé.

Proč si je zamilujete
S rychlou a spolehlivou elektronickou sadou komponent Shimano Ultegra Di2 jsou problémy s řazením minulostí.
Diskové brzdy nabízejí lepší modulaci a brzdný účinek, takže můžete sebejistě vyrazit na nerovné povrchy.
Lehký rám a kvalitní sada komponent hravě zvládají závodění, soupeřivé skupinové jízdy a víkendová dobrodružství v jakémkoli terénu.

Technologie a funkce:

 • Zadní pružící prvek IsoSpeed - Základem technologie kol pro vytrvalostní závody značky Trek zaměřené na pohodlí je pružící prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18-ti měsíční studie výkonnosti závodního kola na náročných silnicích a vlivu tohoto výkonu na jezdce.

 • Přední pružicí prvek IsoSpeed - Technologie předního pružicího prvku IsoSpeed společnosti Trek je průlomem v hladké jízdě. Zavádí nový standard v pružnosti přední části kola, která zvyšuje hladkost a vyváženost, abyste mohli jezdit rychleji, déle a s plným nasazením.

 • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

 • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

 • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

 • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

 • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

 • Vedení kabeláže Control Freak - Control Freak představuje nejlehčí, nejtišší a maximálně univerzální systém vedení lanek. Umožňuje vedení bowdenu brzdy i přehazovačky rámem. Výsledkem je elegantní a snadno nastavitelný systém.

 • Konstrukce s přenosem síly Power Transfer - Díky konstrukci s přenosem síly Power Transfer využijete každé šlápnutí do pedálů naplno. Tato inovace společnosti Trek propojuje naši hlavovou trubku E2 a středové složení BB90 se širokou a ultratuhou dolní rámovou trubkou, která přenese sílu ze šlapání na pedály na silnici pro vyšší rychlost jízdy s každým otočením pedálu.

 • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jíz

Tabulka velikostí

O značce TREK