Silniční kolo Trek Domane SL 5 - Dnister Black/Viper Red

Domane SL 5 nabízí hladkou jízdu, rychlost a efektivitu. Jedná se o ideální kolo pro jezdce, kteří oceňují lehkost karbonu a rovněž upřednostňují pohodlí a výhodnou cenu. Domane SL 5 je základním modelem kol s předním a zadním odpružením IsoSpeed. Je vybaveno ráfkovými brzdami a kompletn sadou komponentů Shimano 105 s 2x11rychlostmi. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24223-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, ráfkové brzdy pro přímou montáž, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, kompatibilní s technologií DuoTrap S, držák řetězu 3S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbonová konstrukce Domane, karbonový kónický sloupek, ráfkové brzdy typu přímá montáž
Přední kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x28c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x28c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105 11-34, 11 rychlostí
Přední brzda Shimano 105 přímá montáž
Zadní brzda Shimano 105 přímá montáž
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Arvada Comp, ocelové lyžiny
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm.
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Domane SL 5 nabízí hladkou jízdu, rychlost a účinnost. Jedná se o ideální kolo pro jezdce, kteří oceňují lehkost karbonu a rovněž upřednostňují pohodlí a výhodnou cenu. Domane SL 5 je základním modelem kol s předním a zadním odpružením IsoSpeed. Je vybaveno ráfkovými brzdami a plnou sadou Shimano 105.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete silniční kolo s parádním výkonem za skvělou cenu. Hledáte karbonové kolo nabízející superhladkou jízdu a upřednostňujete lehký výkon ráfkových brzd.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed, výkonné ráfkové brzdy pro přímou montáž a plná sada komponent Shimano 105 2x11. Domane SL 5 rovněž nabízí vnitřní vedení kabeláže pro elegantní vzhled, slitinový sedlový nástavec optimalizovaný pro jízdu, standardní pláště 700x28 a stabilní vytrvalostní geometrii zajišťující pohodlí na těch nejdelších a nejdrsnějších silnicích.

Na závěr
Domane SL 5 je základní karbonový model v naší řadě. Pokud si však trochu připlatíte oproti hliníkovým modelům, pocítíte velký skok ve vybavení, k němuž patří mnohem lehčí rám, přední a zadní odpružení IsoSpeed a celokarbonová vidlice.

Proč si je zamilujete
Jedná se o lehké karbonové kolo za výbornou cenu. Je vybaveno spolehlivými prvky, které nezvyšují cenu a zachovávají vysoký výkon.
Je to cenově nejdostupnější kolo s předním i zadním odpružením IsoSpeed.
Domane SL 5 je nesmírně univerzální a vhodné na závody, klubové jízdy i nerovné terény.
Vstupte do světa dobrodružných silničních jízd. Dejte si velkou snídani, neboť tohle kolo má pořádnou výdrž.

Technologie a funkce:

 • Zadní pružící prvek IsoSpeed - Základem technologie kol pro vytrvalostní závody značky Trek zaměřené na pohodlí je pružící prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18-ti měsíční studie výkonnosti závodního kola na náročných silnicích a vlivu tohoto výkonu na jezdce.

 • Přední pružicí prvek IsoSpeed - Technologie předního pružicího prvku IsoSpeed společnosti Trek je průlomem v hladké jízdě. Zavádí nový standard v pružnosti přední části kola, která zvyšuje hladkost a vyváženost, abyste mohli jezdit rychleji, déle a s plným nasazením.

 • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

 • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

 • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

 • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

 • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Brzdy pro přímou montáž - Úchyty brzd pro přímou montáž se instalují přímo na rám, čímž se eliminuje potřeba dalších součástí a zvyšuje se celkový výkon brzd.

 • Vnitřní vedení lanek - Náš vnitřní systém vedení lanek doslova eliminuje tření pro snadné řazení ve všech podmínkách.

 • Konstrukce s přenosem síly Power Transfer - Díky konstrukci s přenosem síly Power Transfer využijete každé šlápnutí do pedálů naplno. Tato inovace společnosti Trek propojuje naši hlavovou trubku E2 a středové složení BB90 se širokou a ultratuhou dolní rámovou trubkou, která přenese sílu ze šlapání na pedály na silnici pro vyšší rychlost jízdy s každým otočením pedálu.

 • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jízdu bez potřeby řezání je navržená pro velkou zátěž profesionálních závodů. Jedná se o nejlehčí a současně nejpohodlnější řešení pro každodenní výkon a pohodlí bez ohledu na náročnost silnic či jízdy.<

Tabulka velikostí

O značce TREK