Silniční kolo Trek Domane ALR 5 Disc-Matte Dnister Black

Kvalitní silniční kolo, postavené na rámu z lehké a pevné hliníkové slitiny Alpha Aluminum 200 s karbonovou pevnou přední vidlicí, technologií neviditelných svárů Invisible Weld, tlumícím prvkem IsoSpeed a s úchyty na nosič a blatníky. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano RS505 a sada řazení Shimano RS405 s 2x11 převody. Kompatibilní s čidlem DuoTrap S pro snadné sledování výkonů. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180166

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Váha 56 cm - 9,58 kg
Rám Alpha Aluminum řady 200, IsoSpeed, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka E2, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, skryté úchyty na blatníky, kompatibilní s DuoTrap S
Vidlice Karbon Domane, sloupek E2, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, skryté úchyty na blatníky
Přední náboj Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm pevná osa
Zadní náboj Slitinové uchycení Center Lock, 142x12
Ráfky Bontrager umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R1, 700x32c
Zadní plášť Bontrager R1, 700x32c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34 (kompaktní)
Střed BB86.5 Press Fit
Řazení Shimano RS505, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-32, 11 rychlostí
Řetěz Shimano 105
Přední brzda Shimano s úchytem Flat Mount RS505
Zadní brzda Shimano s úchytem Flat Mount RS505
Řídítka Bontrager Race VR-C, 31,8 mm
Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Affinity Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm

Popis produktu

Kvalitní silniční kolo, postavené na rámu z lehké a pevné hliníkové slitiny Alpha Aluminum 200 s karbonovou pevnou přední vidlicí, technologií neviditelných svárů Invisible Weld, tlumícím prvkem IsoSpeed a s úchyty na nosič a blatníky. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano RS505 a sada řazení Shimano RS405 s 2x11 převody. Kompatibilní s čidlem DuoTrap S pro snadné sledování výkonů.

Domane ALR 5 Disc je výkonnější silniční kolo s kotoučovými brzdami za jedinečnou cenu. Lehký hliníkový rám, plná 11rychlostní sada komponent Shimano, širší pláště a zadní odpružení IsoSpeed představují výhodnou koupi pro jezdce, kteří hledají spolehlivost, stabilitu, rychlost a dobrodružství.

Hlavní přednosti:

 • Plná sada komponent Shimano 105 je lehčí, přesnější a spolehlivější než na našich základních modelech Domane. Je k dispozici jen za trochu víc peněz.
 • Je určeno k poznávání. Je vybaveno výkonnými hydraulickými kotoučovými brzdami, zadním odpružením IsoSpeed, předními a zadními 12mm pevnými osami pro lepší odezvu a širšími plášti 700x32 pro vyšší stabilitu na štěrku a nerovných silnicích.
 • Lehký rám a kvalitní díly z něj činí zcela vhodnou platformu pro rychlé skupinové jízdy.
 • Nikdo nemá rád ošklivé svary. Díky technologii Invisible Weld je vzhled kola bez spárů a kolo je i celkově lehčí.

Technologie:

 • 200 Series Alpha Aluminium: Vysoce výkonný slitinový silniční rám s důmyslnými tvary trubek pro maximální odolnost a minimální hmotnost.

 • Technologie nenápadných svárů SmarWeld: Revoluční technologie svařování která zvyšuje odolnost sváru a přitom používá méně materiálu.

 • Geometrie Endurance: Nejstabilnější závodní geometrie, která díky vyšší hlavové trubce zvyšuje pohodlí, ale neubírá na efektivitě.

 • Zadní tlumící prvek IsoSpeed: Základem kol zaměřených na pohodlí je prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18 měsíční studie výkonnostního závodního kola na náročných silnicích a vlivu na jezdce.

 • Vidlice IsoSpeed: Dva v jednom - tvar a profil navržen pro rychlou ale pohodlnou jízdu a jedinečné umístění patek které optimalizuje rozvor kol.

 • Diskové brzdy Flat mount Jsou elegantnější, lehčí a menší než klasické diskové brzdy a poskytují výkon a účinnost za každých podmínek.

 • Představec kompatibilní s Blendr: Technologie od Bontrageru která umožňuje snadno umístit příslušenství bez nevzhledných a nepraktických objímek přímo na představec.

Tabulka velikostí

O značce TREK