Silniční kolo Trek Domane AL 4 - Matte Metallic Gunmetal

Lehké hliníkové silniční kolo Domane AL 4 je ideální pro jezdce, kteří chtějí jezdit rychle, na dlouhé trasy, a hlavně v maximálním pohodlí. Nabízí komfort a stabilitu při dlouhé jízdě v náročném terénu. Vylepšená kazeta Shimano Tiagra s 20 rychlostmi má takový výběr převodů, že i větší kopce budou hračkou. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23527-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Rekreační, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x10
Rám Hliníková slitina Alpha řady 100, kompatibilní s DuoTrap S, skryté úchyty na blatníky
Vidlice Karbon Domane, skryté úchyty na blatníky
Přední kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x28c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x28c
Kliky Shimano Tiagra
Převodníky 50/34
Střed Zapouzdřené středové ložisko
Řazení Shimano Tiagra, 10 rychlostí
Přesmykač Shimano Tiagra
Přehazovačka Shimano Tiagra
Kazeta Shimano Tiagra, 11-32, 10 rychlostí
Přední brzda Ze slitiny, se dvěma čepy
Zadní brzda Ze slitiny, se dvěma čepy
Řídítka Bontrager Comp VR-C, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Arvada Comp, ocelové lyžiny
Sedlovka Bontrager, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Lehké hliníkové silniční kolo Domane AL 4 je ideální pro jezdce, kteří chtějí jezdit rychle, na dlouhé trasy, a hlavně v maximálním pohodlí. Nabízí komfort a stabilitu při dlouhé jízdě v náročném terénu. Vylepšená kazeta Shimano Tiagra s 20 rychlostmi má takový výběr převodů, že i větší kopce budou hračkou.

Je pro vás vhodné, pokud…
Začínáte jezdit rychleji a na delší trasy, proto chcete přesedlat na výkonnější silniční kolo, které však bude pohodlné i na dlouhých projížďkách. Potřebujete široké spektrum rychlostí pro zdolávání kopců a spolehlivou kazetu s dlouhou životností, která vás nezklame.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha řady 100 se skrytými úchyty na blatníky a stabilní vytrvalostní geometrií pro bezpečnou jízdu, karbonová vidlice IsoSpeed, která tlumí vibrace, 10rychlostní kazeta Shimano Tiagra s širokým rozsahem převodů pro dlouhá stoupání, kola Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů a pláště Bontrager R1 Hard-Case Lite odolné proti proražení pro větší jistotu v náročném terénu.

Na závěr
Domane AL 4 je ideální volbou pro jezdce, kteří chtějí objevovat nové silnice a ověřit si své schopnosti. Kompletní řazení 2x10 Shimano Tiagra nabízí širší rozsah převodů než základní modely, což znamená, že si můžete troufnout na větší kopce a delší jízdy s větší jistotou.

Proč si ho zamilujete
S tímto kolem budete chtít objevovat více míst, jezdit do vzdálenějších cílů a také rychleji. Tento pocit se dostaví v okamžiku, kdy přehodíte nohu přes horní rámovou trubku. Stabilní vytrvalostní geometrie je pohodlná na dlouhé vzdálenosti, ale stále se jedná o rychlé závodní kolo. Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace, takže se při jízdě paže hned neunaví.

Technologie a funkce:

  • 100 Series Alpha Aluminum - Vysoce výkonný hliníkový rám značky Trek se speciálním tvarem trubek pro vyvážený poměr odolnosti a úspory hmotnosti.

  • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

  • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

  • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

  • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

  • Úchyty na nosič a blatníky - Zabudované úchyty usnadňují nasazení nosičů a blatníků pro větší univerzálnost.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK