Silniční kolo Specialized S-Works Diverge Frameset - oil/light silver

Špičková rámová sada adventure modelu S-Works Diverge. Rám je extrémně lehký a tuhý, vyrobený z nejkvalitnějšího karbonu používaného značkou specialized s označením FACT 11r. Karbonová přední vidlice z karbonu FACT je opatřena tlumením Future Shock se zdvihem 20 mm a je rovněž tuhá a lehká, podobně jako sedlovka ze stejného materiálu, která je navíc opatřena integrovaným elastomerem pro Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Adventure, gravel kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 75418-20

Technické parametry

Barva šedá
Barva rámu šedá
Velikost kola 52, 54, 56, 58
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Diverge
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Velikosti 52, 54, 56, 58
Rám S-Works FACT 11r carbon, Open Road Geometry, 12x142mm thru-axle, Future Shock Progressive suspension, 20mm of travel, flat mount disc
Vidlice S-Works FACT carbon, flat mount disc, 12x100mm thru-axle
Střed CeramicSpeed 386 EVO
Sedlovka Specialized CG-R, FACT carbon, single-bolt, 27.2mm
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Pokud zábava začíná, kde silnice končí, tak pořad potřebujete kolo, které vás tam doveze - kolo, které polyká silniční kilometry, stejně dobře, jako si poradí se šotolinou či rozbitým povrchem. Jasně, někteří se snažili udělat z cyklokrosky rádoby silniční kolo, jiní zase upravovali jejich silniční kola, aby byly více "adventure". Nešli jsme cestou žádných kompromisů a vyrobili jsme jediné kolo. Seznamte se - zcela nový Diverge.Nový Diverge toho zvládne více než předtím, prostor pro pláště dává možnost použít rozměry až 700x42mm nebo 27,5x47mm, váží pod 900 gramů a progresivní pružení Future Shock je určeno speciálně pro vyhlazení drsného terénu. Pryč je také crosová geometrie a místo ní jsme zvolili spíše stabilnější "open road" geometrii.Dále jsme se posunuli i od tradičního pojetí cyklokrosové geometrie a nahradili ji něčím, co jsme doposud nepoužívali a čemu říkáme volná silniční geometrie Open Road. Víme, co si asi teď říkáte: "To je jen další marketingový trik.", ale co se týče Diverge, tak jsme opravdu vyvinuli úplně novou geometrii. S trochou nadsázky si můžete myslet, že je to silniční verze moderní trailové geometrie. Hravé ovládání a předvídatelné řízení pro nekonečně mnoho prašného řádění a driftování do zatáček. Geometrie nabízí střed o půl centimetru nižší, než u předchozího Diverge, otevřenější úhel hlavové trubky, kratší řetězové vzpěry a krátký rozvor. Tím vzniklo zábavné kolo nejen na polní prašné cesty, ale i výkonnostně zdatný fešák na silnici.

  • Rám z karbonu FACT 11r navržen se silniční geometrií pro adventure kola, progresívní tlumení Future Shock s chodem 20 mm a pevnými osami dělá z tohoto kola ultimátní nástroj pro vaše příští dobrodružství.
  • Vidlice z lehkého karbonu FACT je dostatečně tuhá, poslušná při ovládání kola, pevná a celkově lehká.
  • Sedlovka CG-R z karbonu FACT má integrovaný elastomer a pomáhá tak tlumit vibrace terénu bez toho, aby byl omezen přenos síly či citlivost.

Tabulka velikostí

O značce Specialized