Silniční kolo Specialized Roubaix Expert - satin carbon/white

Nový model Specialized Roubaix Expert, který je oproti loňskému modelu o mnoho rychlejší a disponuje podobnými aerodynamickými vlastnostmi, jako Tarmac SL7. Integrované odpružení Future Shock 2.0 společně se sedlovkou Pavé dělají Roubaix nadále dokonale pohodlné. Elektronická sada Shimano Di2 je připravené na jakékoli těžké podmínky. Více

152 999 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 94421-31

Technické parametry

Velikost kola 44, 49, 52, 54, 56, 58, 61, 64
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Roubaix
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Katalogové číslo 94421-31
Vidlice Future Shock 2.0 w/ Smooth Boot, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
Přední kolo DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.
Zadní kolo DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.
Přední plášť Specialized Turbo Pro, 700x28mm
Zadní plášť Specialized Turbo Pro, 700x28mm
Kliky Shimano Ultegra R8000, HollowTech 2, 11-speed
Převodníky 50/34T
Řazení Shimano Ultegra Di2 Disc R8070
Přesmykač Shimano Ultegra Di2 R8050, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra RX, RX805
Řetěz Shimano Ultegra, 11-speed w/ Quick Link
Přední brzda Shimano Ultegra R8070, hydraulic disc
Zadní brzda Shimano Ultegra R8070, hydraulic disc
Řídítka Specialized Hover Expert, Alloy, 125mm Drop, 75mm Reach w/Di2 Hole
Omotávka Supacaz Super Sticky Kush
Představec Future Stem, Pro
Sedlo Body Geometry Power Expert
Sedlovka S-Works Pave

Popis produktu

Nový model Specialized Roubaix Expert, který je oproti loňskému modelu o mnoho rychlejší a disponuje podobnými aerodynamickými vlastnostmi, jako Tarmac SL7. Integrované odpružení Future Shock 2.0 společně se sedlovkou Pavé dělají Roubaix nadále dokonale pohodlné. Elektronická sada Shimano Di2 je připravené na jakékoli těžké podmínky.

Nový rám poskytuje poddajnost bez kompromisů skrze perfektně vybalancovanou aerodynamiku, celkově nízkou hmotnost, poddajnost a technologii Rider-First Engineering™. S tvary trubek, které se zrodili v naší knihovně FreeFoil Shape Library a prověřeny byly ve větrném tunelu, je nové Roubaix aerodynamické stejně jako Tarmac SL7. Abychom si pojistili nízkou hmotnost a jízdní kvalitu, rozhodli jsme se využít technologii Rider-First Engineered™ pro zajištění optimální tuhosti a poddajnosti skrze všechny velikosti, od 44 do 64 cm. Samozřejmě, že se nám podařilo ušetřit zásadní gramy. A abychom Vás připravili na vaše vlastní Peklo Severu, postavili jsme jej na 33 mm pláštích.

Spolu s novým rámem jsme také vyvinuli zcela novou sedlovku S-Works Pavé. Není to pouze první poddajná sedlovka, ale je TAKÉ aerodynamická, a to bez jakékoli hmotnosti navíc, nebo jiných nežádoucích charakteristik. Počínaje stejným D-tvarem, jaký najdete na Tarmacu, jsme posunuli poddajnost o krok kupředu pomocí přidané flexe v horní části a novým sníženým upnutím v rámu. To vše poskytuje spoustu poddajnosti, a přitom je vše v souladu s přední částí kola, takže se Vám dostane hladké a vyladěné jízdy, a to i na rozbité silnici.

Future Shock 2.0 je výsledkem požadavků našich profi závodníků pro kočičí hlavy závodu Roubaix. Je plynulejší, rychlejší a dává Vám lepší kontrolu pomocí ovládání u představce. Tohle ovládání nastavuje kompresi od úplně otevřené pozice až po tuhou, zatímco hydraulicky tlumící patrona uvnitř se postará o odskok. Tato nová kombinace snižuje únavu a zvyšuje rychlost, nezávisle na terénu. Nový Smooth Boot, víčko a představec Future Stem také vylepšují estetický vzhled, takže získáte čistý přechod z hlavové trubky na představec.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Rychlejší geometrie rámu
  • Integrované odpružení Future Shock 2.0
  • Nová sedlovka Pavé
  • Karbonová kola Roval C
  • Bezdrátová elektronická sada Shimano Ultegra 2x11
  • Veliká škála použití asfalt, lehký štěrk, rozbitá cesta, kostky

Tabulka velikostí

O značce Specialized