Silniční kolo Specialized Roubaix Comp - gloss clay/chameleon

Nový model Specialized Roubaix Comp, který je oproti loňskému modelu o mnoho rychlejší a disponuje podobnými aerodynamickými vlastnostmi, jako Tarmac SL7. Integrované odpružení Future Shock 1.5 společně se sedlovkou Pavé dělají Roubaix nadále dokonale pohodlné. Mechanická sada Shimano Ultegra je připravené na jakékoli těžké podmínky. Více

111 999 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 94421-50

Technické parametry

Velikost kola 44, 49, 52, 54, 56, 58, 61, 64
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Roubaix
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Katalogové číslo 94421-50
Vidlice Future Shock 2.0 w/ Smooth Boot, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
Přední kolo DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.
Zadní kolo DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.
Kliky Shimano Ultegra R8000, HollowTech 2, 11-speed
Převodníky 50/34T
Řazení Shimano Ultegra Disc R8020
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra RX800, 11-speed
Řetěz Shimano Ultegra, 11-speed w/ Quick Link
Přední brzda Shimano Ultegra R8070, hydraulic disc
Zadní brzda Shimano Ultegra R8070, hydraulic disc
Řídítka Specialized Hover Comp Alloy Bar, 125 Drop x 75 Reach
Omotávka Supacaz Super Sticky Kush
Představec Future Stem, Comp
Sedlo Body Geometry Power Sport, steel rails
Sedlovka S-Works Pave

Popis produktu

Nový model Specialized Roubaix Comp, který je oproti loňskému modelu o mnoho rychlejší a disponuje podobnými aerodynamickými vlastnostmi, jako Tarmac SL7. Integrované odpružení Future Shock 1.5 společně se sedlovkou Pavé dělají Roubaix nadále dokonale pohodlné. Mechanická sada Shimano Ultegra je připravené na jakékoli těžké podmínky.

Nový rám poskytuje poddajnost bez kompromisů skrze perfektně vybalancovanou aerodynamiku, celkově nízkou hmotnost, poddajnost a technologii Rider-First Engineering™. S tvary trubek, které se zrodili v naší knihovně FreeFoil Shape Library a prověřeny byly ve větrném tunelu, je nové Roubaix aerodynamické stejně jako Tarmac SL7. Abychom si pojistili nízkou hmotnost a jízdní kvalitu, rozhodli jsme se využít technologii Rider-First Engineered™ pro zajištění optimální tuhosti a poddajnosti skrze všechny velikosti, od 44 do 64 cm. Samozřejmě, že se nám podařilo ušetřit zásadní gramy. A abychom Vás připravili na vaše vlastní Peklo Severu, postavili jsme jej na 33 mm pláštích.

Spolu s novým rámem jsme také vyvinuli zcela novou sedlovku S-Works Pavé. Není to pouze první poddajná sedlovka, ale je TAKÉ aerodynamická, a to bez jakékoli hmotnosti navíc, nebo jiných nežádoucích charakteristik. Počínaje stejným D-tvarem, jaký najdete na Tarmacu, jsme posunuli poddajnost o krok kupředu pomocí přidané flexe v horní části a novým sníženým upnutím v rámu. To vše poskytuje spoustu poddajnosti, a přitom je vše v souladu s přední částí kola, takže se Vám dostane hladké a vyladěné jízdy, a to i na rozbité silnici.

Díky 20 mm zdvihu po zdrsnění silnic přináší Future Shock 1.5 nejen plynulejší a pohodlnější jízdu, ale také snižuje únavu a zvyšuje rychlost v drsném terénu. Nový Smooth Boot mezitím zvyšuje estetiku, aby přinesl čistý přechod z hlavové trubky k dříku

Hlavní přednosti a parametry:

  • Rychlejší geometrie rámu
  • Integrované odpružení Future Shock 1.5
  • Nová sedlovka Pavé
  • Kola DT Swiss
  • Mechanická sada Shimano Ultegra 2x11
  • Veliká škála použití asfalt, lehký štěrk, rozbitá cesta, kostky
"

Tabulka velikostí

O značce Specialized