Silniční kolo Specialized Allez Sprint Comp - black/light silver

  • −10 %

Vynikající silniční kolo postavené na hliníkovém rámu s S-Works FACT karbonovou vidlicí a aerodynamicky tvarovanou karbonovou sedlovkou. Klasické V-brzdy Shimano 105 a řazení ze stejné řady s 2x11 převody. Více

44 459 Kč
Ušetříte: 4 940 Kč 49 399 Kč (sleva 10%)

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 90019-50

Technické parametry

Barva stříbrná, černá
Barva rámu černá, stříbrná
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nová
Modelová řada Allez
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever

Popis produktu

Srdcem Alleze Sprint je technologie D’Aluisio Smartweld Sprint, která strategicky umisťuje více svářecího materiálu tam, kde je potřeba, výsledkem je hliníkový rám, který je výrazně tužší a kompatibilnější. Jak moc tuhý? Je to nejtužší silniční hliníkové kolo jaké jsme kdy testovali. Inspirováno technologií Rider-First Engineered™ použitou u kola Tarmac. Rám je unikátní také kvůli spodní rámové trubce, oblast středového složení, hlavové trubce a také velikosti vidlice, která je pro každou velikost rámu jiná. Tohle vše zajišťuje perfektní výkon u jakékoli velikosti kola.

Abychom se ujistili, že každý Watt, který vyprodukujete, nude přenesen do silnice, osadili jsme rám krátkými řetězovými vzpěrami, což vytvořilo extra tuhý a pevný trojúhelník. A tím to nekončí, pro lepší tuhost mají hydroformované trubky aerodynamicky optimalizovaný tvar, aby krájely vítr.

Kolo je osazeno řazením Shimano 105, zapletenými hliníkovými koly DT R460 a pohodlným sedlem Body Geometry Toupé. S tím vším v mžiku zapomenete, že váš Allez Sprint Comp není karbonový.

  • Rám z prémiové slitiny E5 s technologií D‘Aluisio Smartweld Sprint se zaměřuje na umístění svárů, což umožňuje strategicky rozmístit materiál tak, aby bylo dosaženo vyšší tuhosti a poddajnosti tam, kde je to potřeba.
  • Naše nejlepší karbonová vidlice S-Works FACT nabízí neuvěřitelnou tuhost, zatímco efektivně absorbuje veškeré nástrahy silnic.
  • Řazení Shimano 105 splňuje všechny povinnosti, jaké by řazení mělo mít, jako je plynulé a rázné řazení za jakýchkoli podmínek.

Tabulka velikostí

O značce Specialized