Silniční kolo Cervélo S3 Ultegra – black/red

Akce - zdarma nastavení kola BG Fit Retül viz. níže. Výborné a lehké silniční kolo s aerodynamickým rámem, které nabízí výborné jízdní vlastnosti na rovině i dostatečnou univerzálnost do kopců. Vybaveno přesným a rychlým řazením Shimano Ultegra. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka Cervélo
Katalogové číslo 61507021

Technické parametry

Barva černá
Barva rámu černá
Velikost kola 48, 51, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2017
Opotřebení nová
Modelová řada Cervélo S
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Cervélo All-Carbon, Tapered S3
Katalogové číslo 61507021
Přední kolo Mavic Cosmic Elite
Zadní kolo Mavic Cosmic Elite
Přední plášť Mavic Yksion Comp (23-622)
Zadní plášť Mavic Yksion Comp (23-622)
Kliky Rotor 3D30
Převodníky 52/36
Střed Rotor PF-30
Řazení Shimano Ultegra
Přesmykač Shimano Ultegra
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kazeta Shimano Ultegra (11-25)
Řetěz Shimano Ultegra
Přední brzda Shimano Ultegra
Zadní brzda Shimano Ultegra
Řídítka FSA Energy Comp
Představec FSA SLK
Sedlo fi'zi:k Antares VS
Sedlovka Cervélo Carbon, Aero, Single-Position

Popis produktu

Akce - zdarma nastavení kola BG Fit Retül

Líbí se Vám Cérvelo a rádi byste si ho pořídili? Chcete se o poradit o velikosti, osazení, nebo si Cervélo vyzkoušet? Stačí napsat na vip@kola-radotin.cz a postará se o Vás náš specialista na značku Cervélo.

*Fotky detailů jsou pouze ilustrační – specifikace na fotce nemusí odpovídat skutečnosti.

Cervélo S3 Ultegra je výborné silniční kolo, jehož aerodynamický tvar vychází z topmodelu S5. Díky tomu zejména v rovinatých úsecích citelně šetří energii jezdce a umožňuje jet vyšší rychlostí.

Přepracovaný model přináší oproti svému předchůdci řadu vylepšení. Sloupek vidlcie je tužší o celých 32 %, což přináší větší jistotu při řízení. Závodní tuhost dodává kolu použití řetězových vzpěr BBright, které využívají faktu, že oversize trubky jsou lehčí a tužší. Pravá řetězová vzpěra má kvůli přítomnosti řetězu omezenou šířku, vše proto vynahrazuje levá vzpěra, kde řetěz chybí, a která tak může být o 11 mm širší, což představuje téměř dvojnásobnou šířku v porovnání s pravou vzpěrou.

Vybraná sedlová trubka Partial Seat Tube Cutout je umístěna velmi blízko k zadnímu kolu a ukrývá ho ve svém aerodynamickém stínu.

Kónický profil hlavové trubky Evolved Steerer Design je navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval nárokům na aerodynamický profil, nízkou hmotnost, tuhost a pohodlí.

Kabely přehazovačky i přesmykače jsou v oblasti středu šlapání vedeny každý ve své vlastní kolíbce v rámci systému Reduced Friction BB Guide, aby nedocházelo k jejich nadměrnému tření, obýbání a vychylování do stran. Díky tomu je řazení mnohem snazší, jemnější a přesnější.

Karbonové patky zadní stavby znamenají hmotností úsporu oproti použití klasických hliníkových patek.

Systém Future Proof Cable Management zajišťuje kompatibilitu kola se všemi systémy brzd a řazení (mechanické, hydraulické, elektronické). Vyměnitelné záslepky lze snadno bez použití nářadí vyjmout a provést upgrade na vyšší systém brzd či řazení.

O měnění převodů se stará rychlá a přesná sada Shimano Ultegra.

Tabulka velikostí

O značce Cervélo

Cervélo je kanadská značka špičkových silničních kol pro náročné cyklisty. Je největším světovým výrobcem časovkových a triatlonových speciálů, její kola se ale výrazně prosazují i v závodech s hromadným startem, a to jak v rovinatých, tak v horských etapách.