Silniční kolo Cannondale CAAD12 Disc Ultegra - Jet Black w/ Cashmere, Acid Red and Fine Silver - Satin/Gloss (BLK)

 • −15 %

Vynikající silniční kolo s lehkým a tuhým rámem z hliníkové slitiny, hliníkovou sedlovkou, hydraulickými kotoučovými brzdami a sadou řazení Shimano Ultegra R8020 s 2x11 převody. Více

56 099 Kč
Ušetříte: 9 900 Kč 65 999 Kč (sleva 15%)

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské
Značka Cannondale
Katalogové číslo C13208M10

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada CAAD12
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x11
Rám CAAD12 Disc, SmartForm C1 Premium Alloy, SAVE, BB30a, Di2 Ready, flat-mount disc
Vidlice CAAD12 Disc, BallisTec Carbon, SAVE, 1-1/8" to 1-1/4", integrated crown race, 100x12mm thru-axle
Přední náboj Mavic Aksium Disc Centerlock, 100x12 thru
Zadní náboj Mavic Aksium Disc Centerlock, 135x9mm QR
Výplet Mavic Aksium
Ráfky Mavic Aksium Disc
Přední plášť Schwalbe Lugano Folding 700x25c (CE- Mavic Yksion Elite, Folding, 700x25c)
Zadní plášť Schwalbe Lugano Folding 700x25c (CE- Mavic Yksion Elite, Folding, 700x25c)
Kliky Cannondale HollowGram Si, BB30a, w/ OPI SpideRing, 52/36
Střed FSA BB30 Bearings
Řazení Shimano Ultegra R8020 hydro disc
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra R8000
Kazeta Shimano 105, 11-28, 11-speed
Řetěz Shimano HG601, 11-speed
Přední brzda Shimano Ultegra R8020 hydro disc, 160mm
Zadní brzda Shimano Ultegra R8020 hydro disc, 160 mm
Řídítka Cannondale C2, 2014 Alloy, Compact
Omotávka Cannondale Bar Tape w/Gel, 3.5mm
Představec Cannondale C2, 7050 Alloy, 31.8, 6 deg.
Sedlo Selle Royal Seta S1
Sedlovka Cannondale C3, 6061 Alloy, 25.4x350mm (44-56), 400mm (58-63)

Popis produktu

Vynikající silniční kolo s lehkým a tuhým rámem z hliníkové slitiny, hliníkovou sedlovkou, hydraulickými kotoučovými brzdami a sadou řazení Shimano Ultegra R8020 s 2x11 převody.

PŘIPOJTE SE K ALUMINÁTŮM

Toto kolo je pro opravdové zapálence – místní hrdiny, závodníky s vyrýsovanýma nohama se sny po slávě. Pro ty, kteří vědí, že pokud jde o čistý výkon za babku, nic nepřekoná CAAD12. Lehčí, tužší a komfortnější než většina karbonových rámů. Toto není pouze nejlepší hliníková závodní silnička. Toto je jediná volba pro ty, kteří vědí.

KLÍČOVÉ PRVKY

EXPERTI NA ZPRACOVÁNÍ HLINÍKU

 • Po více než třech dekádách pokrokových inovací, neumí nikdo postavit hliníkový rám jako Cannondale. Nic není lehčí, tužší a komfortnější než prémiová konstrukce Cannondale SmartForm C1.

NÍZKÁ HMOTNOST VYROBENÁ SPRÁVNĚ

 • S hmotností pod celkových 1100 gramů (pro obě verze rámu – s diskovými i ráfkovými brzdami) může CAAD 12 směle závodit s mnoha prémiovými karbonovými rámy konkurence.

KOMFORT JAKO S OVERSIZE TRUBKAMI

 • Mikro pružení SPEED SAVE přináší jízdní kvalitu, kterou nedosahují karbonové rámy konkurence.

VÝBUŠNĚ TUHÝ

 • S oversize středem BB30a, asymetrickou zadní vidlicí a zploštělou sedlovou trubkou Delta je CAAD12 snem každého sprintera.

JASNÉ A PŘESNÉ OVLÁDÁNÍ

 • CAAD 12 má díky závodní geometrii a tlumícím zónám rámu řízení ostré jako břitva.

Technologie:

KLIKY HOLLOWGRAM

 • Stvořeny tak, aby navýšily benefity sytému BB30. Kliky Hollowgram jsou nejlehčí a nejefektivnější kliky na současném trhu.

HOLLOWGRAM SISL2

 • Nejlehčí a nevýkonnější kliky. HollowGram SiSL2 těží z více jak 13 let vývoje. Dva kované a strojově opracované kusy mají odstraněné všechny gramy nadbytečného materiálu tak, aby svým spojením vytvořily dostatečně lehké a tuhé kliky, které mohou být použity na nejlepších silničních kolech, ale měly takovou tuhost, že obstojí také na našich horských kolech.

HOLLOWGRAM SI

 • Kliky vytvořené naší patentovanou 3D technologií kování. Hollowgram Si jou lehčí než původní kliky Cannodale. Převodníky jsou upevněny na kovaném duralovém unašeči a přinášejí takovou tuhost a hmotnost, že překonají Shimano Dura-Ace, ale za cenu Ultegry. Hollowgram Si přináší nedostižnou kombinaci výkonu a ceny.

CANNONDALE SI

 • Kliky představené v roce 2016 jsou lehké, kované z jednoho kusu a optimalizované metodou konečných prvků. Přináší systémovou integraci do nižších cenových skupin než kdykoli předtím. Lehčí než Ultegra nebo Force Carbon sdílí stejně výměnný systém unašeče převodníků a jsou plně kompatibilní se středy BB30 a BB30a.

MIKRO ODPRUŽENÍ SAVE

 • Prvky na rámu, vidlici a sedlové trubce, které jsou zkonstruovány tak, aby díky své poddajnosti pohlcovaly rázy a vibrace.

 • Technologie SAVE snižuje únavu a navyšuje kontrolu při řízení kola tím, že snižuje množství rázů a vibrací přes rám k jezdci. Díky spojení precizních tvarů trubek s důmyslným vrstvením karbonu či vysokým zpracováním duralu jsme schopni vytvořit na zadní vidlici, sedlových vzpěrách a případně sedlovce oblasti, které svojí poddajností absorbují rázy, ale zůstávají dokonale tuhé příčně a v krutu.

 • SAVE je charakteristický vizuálním zploštěním zadních vzpěr sedlovky nebo vidlice a často je doprovázen větší šířkou v této zploštělé části. Vylepšená vertikální poddajnost vytvořená kombinací všech prvků významně navyšuje komfort a výkon.
  Původně vznikla tato technologie na prvním karbonovém Synapse (SAVE je zkratkou anglických slov Synapse Active Vibration Elimination). Postupem času se tato technologie vyvinula do čtyř variací pro různé typy kol a jízdních stylů. SAVE PLUS, SPEED SAVE, AERO SAVE a SAVE.

SPEED SAVE - SUPERSIX EVO, CAAD 12, F-SI.

 • Prvky SPEED SAVE jsou zkonstruovány tak, aby podobně jako odpružení aut F1 pomáhaly kolu jet rychleji, a ne pouze navýšily komfort. S důrazem na nízkou hmotnost a torzní tuhost navyšuje technologie SPEED SAVE valivou rychlost, akceleraci a výrazně vylepšuje rychlost při zatáčení bez negativního vlivu na přenos sil.

 • Technologie SPEED SAVE pracuje primárně prostřednictvím rovnováhy mezi zadním rámovým trojúhelníkem a vidlicí. Na zadním rámovém trojúhelníku jsou, jak zadní vidlice, tak i sedlové vzpěry schopny ohybu ve vertikálním směru, čímž pohlcují nárazy. Předsunutí patek přední vidlice a její pletení karbonu pak umožňuje taktéž její průhyb. Obojí dohromady vytváří systém mikro

Tabulka velikostí

O značce Cannondale