Silniční cyklistické tretry Sidi Shot 2 - black/black

Závodní silniční tretry Sidi Shot 2 jsou ideální na závodní použití a na jejich konstrukci nenajdete žádný kompromis. Extrémně tuhá podrážka VENT CARBON SOLE, vám poskytne maximální odezvu. Lehký a velice prodyšný svršek vyrobený z umělé kůže Lorica. Nastavitelná pata a zapínaní technologií Central Double Tecno-3. Více

9 900 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Silniční tretry
Určení pánské
Značka Sidi
Katalogové číslo SHOT2-NENE

Technické parametry

Velikost tretry 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 42,5, 43,5, 45,5, 46,5, 41,5, 44,5, 38,5, 39,5, 40,5
Barva černá
Sezóna 2021
Pokročilost závodní
Podrážka karbon
Zapínání boa systém
Použití silniční kolo
Vhodné pedály look, speedplay, spd SL
Váha 287 g
Katalogové číslo SHOT2-NENE

Popis produktu

Závodní silniční tretry Sidi Shot 2 jsou ideální na závodní použití a na jejich konstrukci nenajdete žádný kompromis. Extrémně tuhá podrážka VENT CARBON SOLE, vám poskytne maximální odezvu. Lehký a velice prodyšný svršek vyrobený z umělé kůže Lorica. Nastavitelná pata a zapínaní technologií Central Double Tecno-3.

Závodní podrážka Sidi VENT CARBON SOLE poskytuje maximální tuhost a efektivitu. Celá podrážka má velice tenkou tloušťku a tak je velice lehká a poskytuje ideální pozici. 

Dvojitý systém upínání Sidi Tecno-3 Push Flex eliminuje jakýkoli tlak na vašem nártu a udrží vaše chodidlo maximálně fixované. Tento systém zaručuje milimetrovou přednost dotažení, kterou můžete snadno ladit i během jízdy. Celý mechanismus je velice odolný avšak například po pádu není problém celý mechanismus vyměnit.

Speciálně nastavitelná horní část paty eliminuje jakýkoli pohyb vašeho chodidla při vysokém nasazení. Celý mechanismus je snadno ovladatelný a 100% vyměnitelný

Jíž tradiční prvek všech treter Sidi je zpevněná pata SIDI Heel Cup, který zvyšuje oporu a stabilizuje vaší patu. Další výhody tohoto zpevnění jsou větší přenos síly a ochrana při nárazu.

C-Boost SRS vložka, chrání nejvíce namáhané části při chůzi a tak vám tyto tretry vydrží i několik sezón. Tyto panely jsou vyměnitelné

Ověřený systém zapínání System Tecno 3 umožňuje velice přesné nastavení dotažení vaší tretry. Všechny části mechanismu jsou vyměnitelné.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Závodní parametry (extrémně tvrdá podrážka)
  • Nízká hmotnost
  • Možnost nastavení horní části paty
  • Výztuha spodní části paty
  • Vyměnitelné panely na podrážce
  • Odolný a přesný mechanismus Tecno-3
  • Kvalitní zpracování 

 

Tabulka velikostí

O značce Sidi