Silniční cyklistické tretry Sidi Shot 2S - white black

Závodní silniční tretry Sidi Shot 2S jsou ideální na závodní použití a na jejich konstrukci nenajdete žádný kompromis. Karbonová podrážka C-BOOTS SRS SOLE, vám poskytne maximální odezvu. Lehký a velice prodyšný svršek vyrobený z umělé kůže Bio Veg. Nastavitelná pata a zapínaní technologií Tecno-3 Push Flex s kabelový systém Dyneema® pro neuvěřitelnou odolnost v lehčí konstrukci. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční tretry
Určení pánské, dámské
Značka Sidi
Katalogové číslo SHOT2S-BINE

Technické parametry

Velikost tretry 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 42.5, 43.5, 44.5, 45.5, 39.5, 41.5, 38.5, 40.5, 46.5
Barva černá, bílá
Sezóna 2024
Pokročilost závodní
Podrážka karbon
Zapínání boa systém
Použití silniční kolo
Vhodné pedály look, speedplay, spd SL, time

Popis produktu

Tretry Sidi Shot 2S, který nosí profesionální sportovci z týmu Sidi, je koncipován tak, aby přenesl veškerou sílu při zachování maximálního pohodlí, takže se soustředíme na silnici. Její karbonová podrážka C-Boost využívá veškerou sílu tkaných vláken, zatímco konstrukce svršku Bio Veg nabízí veškerou ergonomii potřebnou pro delší závody. Jejich inovativní uzávěr je strategicky umístěn mimo kontaktní oblasti s ostatními jezdci, aby lépe zvládal situace v pelotonu. Struktura paty je nastavitelná, aby boty snadno obepínaly nohu. Vyrobeno pro profesionální a všestranné sportovce.

Karbonová podrážka Sidi C-BOOTS SRS SOLE poskytuje maximální tuhost a efektivitu. Zvyšuje přenos síly přímo na pedály, což zaručuje ideální přenos síly a oporu. Nové oválné otvory rozšiřují možnosti nastavení polohy pedálu o ± 5 mm. Stupeň tuhosti 10 pro odvádění veškeré generované energie.

Dvojitý systém upínání Sidi Tecno-3 Push Flex eliminuje jakýkoli tlak na vašem nártu a udrží vaše chodidlo maximálně fixované. Tento systém zaručuje milimetrovou přednost dotažení, kterou můžete snadno ladit i během jízdy. Celý mechanismus je velice odolný avšak například po pádu není problém celý mechanismus vyměnit.

Speciálně nastavitelná horní část paty eliminuje jakýkoli pohyb vašeho chodidla při vysokém nasazení. Celý mechanismus je snadno ovladatelný a 100% vyměnitelný

C-Boost SRS vložka, chrání nejvíce namáhané části při chůzi a tak vám tyto tretry vydrží i několik sezón. Tyto panely jsou vyměnitelné. Vložky SRS jsou integrovány větracími otvory, které podporují cirkulaci vzduchu uvnitř podrážky s při každém šlápnutí do pedálů.

Ověřený systém zapínání System Tecno 3 umožňuje velice přesné nastavení dotažení vaší tretry. Všechny části mechanismu jsou vyměnitelné. Kabelový systém Dyneema® pro neuvěřitelnou odolnost v lehčí konstrukci.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Závodní parametry (extrémně tvrdá podrážka, stupeň tuhosti 10)
  • Nízká hmotnost
  • Možnost nastavení horní části paty
  • Výztuha spodní části paty
  • Vyměnitelné panely na podrážce
  • Odolný a přesný mechanismus Tecno-3 Push Flex
  • Kvalitní zpracování

Tabulka velikostí

O značce Sidi

Sidi je opravdový velikán mezi výrobci obuvi. Firma Sidi svými výrobky umí potěšit propracovanými cyklistickými tretry.