Sensor

Česká značka Sensor se zabývá výrobou funkčního oblečení, termoprádla a cyklistického oblečení. Za sebou má celou řadu pozoruhodných milníků: jako první v Česku a na Slovensku obdržela licenci společnosti Dupont na technologii Coolmax, jako první představila celou kolekci oblečení s plochým i švy a prvenství jí náleží také v použití bonded technologie při zpracování úpletu. Sensor nabízí funkční dresy na kolo v mnoha barvách a designech, dále cyklistické bundy a vesty, cyklistické kalhoty v krátkém i dlouhém provedení a také cyklistické ponožky.


Kategorie značky Sensor v naší nabídce

Více o značce Sensor

Česká značka Sensor se zabývá výrobou funkčního oblečení, termoprádla a cyklistického oblečení. Za sebou má celou řadu pozoruhodných milníků: jako první v Česku a na Slovensku obdržela licenci společnosti Dupont na technologii Coolmax, jako první představila celou kolekci oblečení s plochým i švy a prvenství jí náleží také v použití bonded technologie při zpracování úpletu.  

Funkční prádlo Sensor
Sensor nabízí pánské, dámské a dětské termoprádlo, a to první, druhou i třetí funkční vrstvu. Každá  vrstva termoprádla Sensor má odlišné termoizolační vlastnosti. Sensor používá pro výrobu funkčního prádla materiály Coolmax Fresh, Double Face, Seamless a vlnu Merino.

Cyklistické dresy Sensor a oblečení na kolo 
Sensor rovněž dodává pánské, dámské i dětské cyklistické dresy v mnoha barvách a designech, dále cyklistické bundy a vesty, cyklistické kalhoty v krátkém i dlouhém provedení a také cyklistické ponožky.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem