Sedlo Fizik Vento Argo R1 Adaptive

Nově přepracované sedlo Vento Argo, zkonstruované podle posledních požadavků doby, povyšuje na sedlo budoucnosti! Dostalo technologii Adaptive, kdy polstrování je vytištěné na 3D tiskárně s různými zónami komfortu a podpory přenosu výkonu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické komponenty, díly
Určení pánské, dámské, unisex
Značka Fizik
Kategorie silniční
Katalogové číslo 70F1D00A0P002

Technické parametry

Barva černá
Šířka sedla 140mm, 150mm
Sezóna 2023
Modelová řada Argo
Pokročilost závodní, sportovní
Ližiny karbonové
Výstelky 3D tisk
Váha 190g (140mm), 196g (150mm)
Katalogové číslo 70F1D00A0P002

Popis produktu

Již tak velmi moderní sedlo Vento Argo R1, zkonstruované podle posledních požadavků doby, povyšuje na sedlo budoucnosti!

Čím?

Dostalo technologii Adaptive – polstrování je vytištěné na 3D tiskárně s různými zónami komfortu a podpory přenosu výkonu.

Co to znamená?

Měkčí špička lépe rozloží tlak na větší plochu při jízdě do kopce nebo na dropech, tužší střední část skvěle přenáší výkon do pedálů a měkká zadní část slouží jako stabilizační a tlumící
prvek. Různé části sedla odpovídají různým úchopům a změnám posedu. Přednosti sedla Vento Argo R1 samozřejmě zůstávají. Díky jeho konstrukci snáze najdete ideální jízdní pozici s větší stabilitou v sedle a větším pohodlím i v aerodynamičtější pozici.

Sedlo je vhodné pro jezdce s velmi ohebnou páteří, kteří využívají celou plochu sedla, při jízdě mění pozice a nedochází u nich k rotaci pánve.

**Technologie:** **Wing Flex:** Specifická konstrukce sedla, která umožňuje mírný průhyb skořepiny po stranách. Je tak zaručen volný pohyb stehen při šlapání a zvyšuje se počet možných pozic.

Parametry:

  • Skořepina: Nylon carbon reinforced Wing Flex
  • Ližiny: Carbon 7x10 mm
  • Rozměry: 265 mm délka a šířka dle zvolené varianty (140/150 mm)

O značce Fizik