Schwalbe

Německá značka vysoce kvalitních cyklistických plášťů a duší s tradicí od roku 1922. Produkty značky Schwalbe vyrábí rodinná firma Bohle, která je nyní vedena již třetí generací. Vysoká kvalita jejích výrobků je dána zejména úzkou specializací na cyklistické pláště a duše, a to po celou dobu existence firmy. Produkty značky Schwalbe jsou nabízeny pouze prostřednictvím specializovaných prodejců, kteří dokáží zákazníkovi poradit s výběrem. Značka nabízí pláště pro všechna odvětví cyklistiky od silniční a horské přes cyklokros a BMX až po cestovní a expediční modely. V roce 2006 přišla značka jako první na světě s unikátní technologií rozdílného materiálového složení různých částí pláště Triple Compound, které umožňuje jedinečnou kombinaci rychlosti, přilnavost a ochrany proti průrazu.


Kategorie značky Schwalbe v naší nabídce


Produkty značky Schwalbe

Dalších 28
Celkem 68 produktů

Více o značce Schwalbe

Schwalbe je značkou cyklistických plášťů a duší německé rodinné firmy Bohle již od roku  1921. Sídlo společnosti je v Německu, asi 50 km východně od Kolína nad Rýnem, partnery má ve 28 zemích světa. Značku Schwalbe na sobě nosí cyklistické pláště pro různá odvětví cyklistiky - MTB, cyklokros, BMX, cestovní apod. Setkáte se s nimi v USA, Evropě, Jižní Africe, Japonsku i v Austrálii. Díky propracovaným technologiím a detailům se tato značka řadí ke špičce v oboru. V roce 2006 přišlo Schwalbe s unikátní technologií třísložkové směsi v plášti - Triple Compound, založenou na rozdílném materiálovém složení různých částí pláště (vnitřní část, střed, kraje). Díky tomu je dosaženo jedinečných parametrů jako rychlost, přilnavost, ochrana proti průrazu a odvalování přesně tam kde je potřeba. 

Pláště Schwalbe

Jak již bylo zmíněno pláště značky Schwalbe jsou dodávány na všechny modely kol, tedy silniční, trekové i horské, cyklokrosové, BMX a další.

MTB pláště

Pláště značky Schwalbe určená na horská kola se dělí na mnoho typů podle toho, do jakého terénu jsou určeny. K nejoblíbenějším patří závodní plášť Racing Ralph pro cross country a maratony, dále velice lehký závodní plášť Rocket Ron či univerzální Nobby Nic do jakéhokoliv terénu.

29" pláště  

V posledních letech se stále více prosazují 29" biky a Schwalbe samozřejmě nabízí široký výběr pláštů i pro tento průměr kol. Nabídku plášťů pro "devětedvacítky" naleznete v sekci pláště 29".

Silniční pláště

V oblasti silničních plášťů jasně vynikají unikátní ručně vyráběné galusky Ultremo, které jsou produkovány ve speciální továrně těmi nejšikovnějšími zaměstnanci firmy. 

Prohlížet můžete v sekci pláště Schwalbe.

Duše na kolo

Také duším Schwalbe je při výrobě věnována maximální péče. Každý kus je v továrně zkoušen na případný únik vzduchu hned dvakrát. To z duše Schwalbe dělá skutečně spolehlivého partnera každého cyklisty. V kolekci jsou všechny možné druhy duší od kočárku, přes dětská kola až k 29" mtb. K dispozici jsou i ultralehké provedení duší.

Hledejte v oddělení duše Schwalbe

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem