SBCRides - Bikes On Film MTB Summit

Chtěli bychom Vás pozvat na MTB Summit, který pořádáme společně s crew Bikes on Film. Kluci Vás provedou zdejšími legendárními traily v okolí Radotína, kde se můžete těšit na plnotučné MTB odpoledne. Po akci kluci vytvoří krátký MTB edit ve stylu Bikes on Film.

Kdy

29. 5. 2021 v 13:00

12:30 - Sraz v areálu Ski a Bike Centrum Radotín

13:00 - Výjezd pod kopec

14:00 - Traily

16:00 - Best line session

19:00/23:00 - Pivo a gril v Trilobit baru

Kdo

Kluci z Bikes on Film

A další přední freeride jezdci

Co se bude dít

Contest o výjezd mýtického stoupání

Zdolání těch nejkrásnějších trailů v okolí 

Best Line Session na step-upu o věcné ceny značky POC

Společné posezení MTB nadšenců u dobrého piva a jídla 

Po akci

MTB edit

Foto session

 

Pure MTB odpoledne

Den plný trailového jezdění. To bude premiérový MTB Summit, který pořádáme společně s Bikes on Film. Vyjížďka bude startovat v areálu SBCR, kde proběhne krátky pokec a zahájení vyjížďky přesunem pod kopec. Začneme mýtickým výjezdem, kde se odehraje krátky contest o výjezd tohoto stoupání. Celý balík se poté rozděli na skupiny dle dovedností a spustí se výživnými traily zpátky dolů, kde je čeká dalši poctivý výšlap. Následně nás čeká další série známých trailů.

Po sjezdu se všichni potkáme na check-pointu, kde proběhne Best Line Session na Step-upu o věcné ceny značky POC. Během Best Line Session uděláme super atmosféru, takže se bude na co dívat. Takto náročné MTB odpoledne samozřejmě musíme zakončit společným posezením u piva a dobrého jídla. Proto se následně všichni přesuneme do SBCR, kde proběhne vyhlášení neformálního contestu (Výjezd a Best-Line Session), grilování a v pozadí promítání MTB videií. Komu nevyjde společná vyjížďka může alespoň dorazit na společnou večerní párty v 19:00 u Trilobit baru v areálu Ski a Bike Centrum Radotín.

MTB edit a foto-session

Kluci z Bikes on Film jsou samozřejmě nadšenými bikery ale také se zaměřují na tvorbu MTB obsahu. V jejich archivu najdete videa z Redbull Rampage, Crankworx nebo práci pro známého výrobce kol Commencal. Proto se také můžete těšit na krátké video shrnutí a foto-session z akce ve stylu Bikes on Film!

Vzácná společnost

MTB Summit si nenechají ujít přední freeride riders. Nesmíme zapomenout ani na našeho trail ambasadora a člena Bikes on Film Honzu Volfa. Konkrétní jména riders si necháme jako překvapení. 

Co budete potřebovat

Výbava: trailový hardtail/full suspension s minimálním zdvihem 130 mm, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

Minimální úroveň jezdce: Vyjížďka je vhodná pro pokročilé MTB nadšence

(velmi rádi vám kolo, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu/Trilobit baru

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa SBCRides - Bikes on Film MTB Summit

28 km | 680 m - Traily v okolí Radotína

Trasa MTB Summitu protne známé traily v okolí Radotína. Traily jsou vhodné pro pokročilé MTB nadšence a kombinují rychlejší flow s těžkými enduro sekcemi. 

 

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.