SBCRides - Bikes On Film MTB Summit

Chtěli bychom Vás pozvat na MTB Summit, který pořádáme společně s crew Bikes on Film. Kluci Vás provedou zdejšími legendárními traily v okolí Radotína, kde se můžete těšit na plnotučné MTB odpoledne. Po akci kluci vytvoří krátký MTB edit ve stylu Bikes on Film.

Kdy

30. 7. 2022 v 12:00

12:30 - Sraz v areálu Ski a Bike Centrum Radotín

13:00 - Výjezd pod kopec

14:00 - Traily

16:00 - Shred 

19:00 - Pivo a gril v Trilobit baru

21:00 - HVOLF DJ set

Co se bude dít

Pure MTB odpoledne

Společné posezení MTB nadšenců u dobrého piva a jídla 

HVOLF DJ set

 

MTB edit a foto-session

Kluci z Bikes on Film jsou samozřejmě nadšenými bikery, ale také se zaměřují na tvorbu MTB obsahu. V jejich archivu najdete videa z Redbull Rampage, Crankworx, nebo práci pro známého výrobce kol Commencal. Proto se můžete těšit na krátké video a foto-session z akce ve stylu Bikes on Film!

Co budete potřebovat

Výbava: trailový hardtail/full suspension s minimálním zdvihem 130 mm, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

Minimální úroveň jezdce: Vyjížďka je vhodná pro pokročilé MTB nadšence

(velmi rádi vám kolo, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu/Trilobit baru

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

 

Trasa SBCRides - Bikes on Film MTB Summit

Trasa MTB Summitu protne známé traily v okolí Radotína. Traily jsou vhodné pro pokročilé MTB nadšence a kombinují rychlejší flow s těžkými enduro sekcemi. 

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.