SBCRide WOMENS100 - PRAHA 19.7.2020

Magická 100 v podání klubu SBCR a letos opět ONLY-WOMEN.
Připojte se k nám v neděli 19.7.2020 na cyklistickou vyjížďku v čistě dámském pojetí na silničních kolech dlouhou 100 km.
Vloni jsme nejeli, ale letos se k této skvělé akci zase s radostí vracíme. Pojeďte s námi letos znovu, protože "my jezdíme spolu".

MAGICKÁ WOMENS100 + SBCR 

Chlapy a pánové stejně nikdy opravdu nepochopí, jak je pro nás dámská vyjížďka důležitá.
Jedeme ve svém tempu a probíráme věci, na které jindy a jinde není čas a prostor.

Termín: 19.7. 2020
Vzdálenost: 100 km
Start: 9.00 z areálu SBCR

Získej stylovou nášivku "SBCRide Challenge" v dámské edici

Zajet 100 není jen tak a my chceme, abyste si svojí dámskou 100 letos užily a vzpomínky zůstaly co nejdéle.
Aktuálně máme ve výrobě krásnou šeříkovou verzi téhle SBCR nášivky. Bude vám připomínat, že i magickou stovku lze zajet v pohodě a ve stylu,
když jste v sedle s tou správnou partou mezi dámami.

Dvě Trasy WOMENS100 pro rok 2020

Jednou za rok můžeme společně jako dámy pokořit magickou stovku.
Máme pro vás dvě trasy s odlišnou náročností, a tak si můžete vybrat tu svojí. 

Trasa Skupina 1: 100 km, prevyseni 1695m, pri prumerne rychlosti 25.1km/h, 4h jizdy (vede pres Revnicak, Mnisek, Voznice, Dobris, Karlstejn, Karlik, Roblin atd
Trasa Skupina 2: cca 100km, prevyseni 1140m, pri rychlosti 22km/h, 4:38h jizdy (vede pres Vsenory, Cernolice, Mnisek, Voznice, Dobris, Picin, Hostomice, Svinare, Revnice)

Medailonek

Sylvie je již pět let na dráze triatlonu a účastní se nejváznaměnjších českých i několika zahraničních klasických i terénních variant. Je vítězkou Czechman 2019 a umisťuje se do Top 5 a Top 10  v kláních jako jsou 1/2 Ironman Mallorca, 1/2 Ironmanu v JAR, Maratona dles Dolomites, 1/2 Ironman Gdynia. Několikrát kvalifikována na MS.

-------
Ohlédnutí za minulými ročníky

"Ženská stovka" má v Evropě dlouhou tradici a i v SBCR už chystáme několikátý ročník. Podívejte se s námi na pár archívů, jak se 100 jela v minulých letech.

Technické info

Jaké kolo: silniční kolo v dobrém technickém stavu (pro krosová a horská kola budou vyhrazeny jiné vyjížďky)
Co s sebou: 2 bidony s vodou, 4-5 tyčinek, peníze, náhradní duši, montpáky, hustilku, občanku/zdravotní kartičku, nabitý mobil
Vyjížďka je vyhrazena pouze pro ženy. Sorry boys - společně se můžeme projet třeba v rámci vyjížděk #SBCRide (termíny na www.sbcride.cz).
Jede se na vlastní riziko na veřejných komunikacích. Je potřeba dodržovat pravidla silničního provozu.
Tempo vždy přizpůsobíme. Přesto se mentálně i fyzicky na vyjížďku dobře připravte. Přeci jenom pojedeme cca 100 km. Dobře se před akcí nasnídejte a vybavte se lahvemi s vodou, energetickými tyčinkami a dobrou svačinou. Vhodné jsou třeba i různé druhy ořechů a sušené ovoce. Vezměte si náhradní duši, hustilku a peníze na případné občerstvení. Užijeme si společně příjemnou a zábavnou vyjížďku! Budete mít na co vzpomínat!

 

Credits: SBCR WOMENS100 icons created by SBCR / cover photo with 2 riders from UNSPLASH, by Coen van den Broek