SBCR na Lipno Sport Festivalu 2022

I v toto léto nás můžete potkat na Lipno Sport Festivalu mezi 12. a 21. srpnem. Opět se můžete těšit na SKIBI dráhu, u které budeme půjčovat dětská kola. Tak na viděnou na Lipně!

SKIBI dráha

v rámci Lipno Sport Festivalu 12.-21. 8. 2022

Ani v letošním roce si nenecháme ujít Lipno Sport Festival. V areálu budeme mít postavenou naši novou SKIBI dráhu pro děti, kde se můžou vyřádit a potrénovat jízdu přes překážky. Zároveň si můžou vyzkoušet některé z našich kol, které budeme na místě půjčovat, a to zcela zdarma.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Lipno Sport Festival

Lipno již tradičně oslaví konec léta sportem. Přijďte objevit nové sporty, zúčastnit se kurzu in-line bruslení nebo běžeckých kurzů. Ti, kteří chtějí porovnat síly s ostatními, se můžou přihlásit na půlmaraton, cyklozávod kolem Lipna nebo na závod dračích lodí. Sportovní aktivity doplní bohatý kulturní program, těšit se můžete například na Monkey Business, Slzu nebo Janu Kirschner. My se na Vás budeme těšit se s SKIBI dráhou, tak se u nás zastavte.