Santini

Italský výrobce cyklistického oblečení té nejvyšší kvality.

Santini dává důraz na 4 hlavní vlastnosti:

FIT -  "Věříme, že dobré cyklistické oblečení by mělo skvěle padnout, takže si cyklista ani nevšimne, že jej nosí, "říká výkonná ředitelka Monica Santini. Naším cílem je vytvořit oděvy, které se oblékají jako "druhá kůže". 

PERFORMANCE -  Santini je vždy na špici v technologiích a materiálech. Naším cílem je zajistit, aby každý produkt Santini zaručoval maximální výkon v sedle.

KOMFORT -  Každý kus oblečení je navržen tak, aby od vybraného materiálu, až po strategické umístění každého švu nabízel bezkonkurenční pohodlí v sedle.

ODOLNOST -  Oblečení Santini Cycling Wear jsou vyráběny v Itálii z pečlivě vybraných materiálů. Každý kus je podroben přísné kontrole kvality a je navržen tak, aby dlouhodobě udržoval své vlastnosti i při častém používání.


Kategorie značky Santini v naší nabídce


Ski a Bike centrum Radotín doporučuje

Více o značce Santini

Italský výrobce cyklistického oblečení té nejvyšší kvality.

Santini dává důraz na 4 hlavní vlastnosti:

FIT -  "Věříme, že dobré cyklistické oblečení by mělo skvěle padnout, takže si cyklista ani nevšimne, že jej nosí, "říká výkonná ředitelka Monica Santini. Naším cílem je vytvořit oděvy, které se oblékají jako "druhá kůže". 

PERFORMANCE -  Santini je vždy na špici v technologiích a materiálech. Naším cílem je zajistit, aby každý produkt Santini zaručoval maximální výkon v sedle.

KOMFORT -  Každý kus oblečení je navržen tak, aby od vybraného materiálu, až po strategické umístění každého švu nabízel bezkonkurenční pohodlí v sedle.

ODOLNOST -  Oblečení Santini Cycling Wear jsou vyráběny v Itálii z pečlivě vybraných materiálů. Každý kus je podroben přísné kontrole kvality a je navržen tak, aby dlouhodobě udržoval své vlastnosti i při častém používání.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022