Sada pro uchycení telefonu SP Connect Bike Bundle 13

Bike Bundle II je set určený především pro milovníky cyklistiky obsahuje odolné pouzdro na telefon, svrchní pláštěnku, která ochrání telefon před deštěm a blátem a montážní prvek Universal Bike Mount, který jednoduše namontujete na řídítka nebo představec kola. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Pouzdra na mobil
Značka SP Connect
Katalogové číslo 54444

Technické parametry

Barva černá
Vhodný pro mobil iPhone 13
Sezóna 2021
Vlastnosti nepromokavé, přední
Použití na cyklistiku
Materiál plast
Montáž na řídítka
Upevnění zacvakávací (Klick Fix apod.)
Velikost uni

Popis produktu

Tento set určený především pro milovníky cyklistiky obsahuje odolné pouzdro na telefon, svrchní pláštěnku, která ochrání telefon před deštěm a blátem a montážní prvek Universal Bike Mount, který jednoduše namontujete na řídítka nebo představec kola.
SP Universal Bike Mount můžete použít dvěma způsoby: buď s naklonitelným ramenem, díky kterému ideálně napolohujete svůj smartphone, nebo bez ramene jako nízkoprofilový držák.
Telefon v SP Phone Case bezpečně uzamknete v držáku na principu bajonetového zámku otáčením o 90°.

Hlavní parametry:

  • Řešení do každého počasí
  • Určené pro: iPhone 13
  • Odolné pouzdro s třívrstvou konstrukcí pro maximální ochranu
  • Montáž bez nářadí na kulové a i ploché profily
  • 2 možnosti montáže - horizontální i vertikální orientace
  • Rotace o 90°

Obsah balení Bike Bundle II :
SP Phone case - Tenký obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím a také s SP Gadgets, GoPro uchycením. Ochranná skla v kombinaci s SP Phone Case lze použít, doporučujeme 2,5D skla, která nejdou až do krajů nebo přímo ta naše-

SP Weather cover - Vrchní kryt, který chrání Váš telefon před deštěm, prachem a bahnem, zatímco dotyková obrazovka zůstává plně funkční. Spolu SP Phone case poskytne také dostatečnou ochranu před nárazem.

SP Universal Bike Mount - Lze připevnit na jakékoliv řídítka nebo představec o průměru mezi 22 a 42 mm. Držák lze připevnit dvěma způsoby- s ramenem nebo bez ramene. U obou variant můžete využít horizontální i vertikální orientaci smartphonu. S naklonitelným ramenem můžete snadno upravit úhel a bez ramene oceníte nízký profil tohoto držáku. Stejně jako k našim dalším držákům svůj smartphone v SP Connect ™ pouzdře (nebo s Universal Interface) bezpečně uzamknete otáčením o 90°.

O značce SP Connect