Sada nářadí Lezyne Dual Insert Kit Black

Sada Dual Insert Kit je špičková sada nástrojů určená pro horská kola, která obsahuje dvojici našich nástrojů, které se bezpečně vejdou dovnitř řídítek. Jedná se o spojení sady Tubeless Insert Kit a Tool Insert Kit. Více

1 990 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Lepení na kolo
Značka Lezyne
Katalogové číslo DAULKIT-V1

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2021
Materiál hliník, Ocel
Kategorie kola horské kolo
Hmotnost 35 g + 84 g
Katalogové číslo DAULKIT-V1
Velikost uni

Popis produktu

Sada Dual Insert Kit je špičková sada nástrojů určená pro horská kola, která obsahuje dvojici našich nástrojů, které se bezpečně vejdou dovnitř řídítek. Jedná se o spojení sady Tubeless Insert Kit a Tool Insert Kit.

Tubeless Insert Kit je sada pro opravu bezdušových pneumatik je vyrobena z lehkého a odolného obrobeného hliníku a nerezové oceli. Sada je snadno přístupná pro rychlé opravy pneumatik a je dodávána s pěti vysoce kvalitními bezdušovými zátkami.

Sada nástrojů Tool Insert Kit je vyrobena z lehkého a odolného obrobeného hliníku a je vybavena nástrojovými bity z oceli. Sada je snadno přístupná pro rychlé opravy a dodává se s pěti (malými), osmi (středními) nebo 11 (velkými) různými nástrojovými bity.

Sady také fungují jako zátky do tyče řídítek a jsou dodávány se třemi různě velkými O-kroužky, které zajišťují bezpečné uchycení.

Technické parametry:

  • Hmotnost: 35 g + 84 g
  • Tool Insert Kit: 10 imbus + bity 2/3/4/5/6/8 mm a torxue T10, T25, T30
  • Určené pro horská kola
  • Lze schovat do řídítek

O značce Lezyne