Sada komponentů Sram Red AXS 2X Groupset HRD CL 2P

Red eTap AXS 2X D1 elektronická sada s kotoučovými brzdami (řadící páky s kotoučovými brzdami, dvoudílné třmeny, přehazovačka s baterií, přesmykač s baterií, 160mm CLX Ti CenterLock kotouče, nabíječka a manuál Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Kliky, převodníky
Značka Sram

Technické parametry

Sezóna 2021
Velikost uni

Popis produktu

Red eTap AXS 2X D1 elektronická sada s kotoučovými brzdami (řadící páky s kotoučovými brzdami, dvoudílné třmeny, přehazovačka s baterií, přesmykač s baterií, 160mm CLX Ti CenterLock kotouče, nabíječka a manuál
 
Silniční kola jsou rychlejší a schopnější než kdykoliv v minulosti a cyklisti stále posouvají hranice možného s berany. Technologie X-Range™ nabízí větší rozsah převodů, efektivnější a hladší skoky mezi jednotlivými převody a také chytřejší nastavení řazení – umožněné pomocí AXS.
 
Nastavujte. Přizpůsobujte. Monitorujte. AXS™ — nový systém integrace cyklistických komponentů SRAM – posouvá bezdrátové řazení eTap ® na novou úroveň. Aplikace SRAM AXS™ umožňuje jezdci vidět stav baterie, změnit chování komponentu, přizpůsobit ovládání, dostávat upozornění na servis a aktualizovat firmware.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Bezdrátové elektronické řazení eTap umožňuje intuitivní řazení, snadné nastavení a je spolehlivé
  • Kompatibilní s oběma pohony: 1x a 2x
  • AXS připojitelnost pro snadnou personalizaci
  • Sada obsahuje (řadící páky s kotoučovými brzdami, dvoudílné třmeny, přehazovačka s baterií, přesmykač s baterií, 160mm CLX Ti CenterLock kotouče, nabíječka a manuál)

O značce Sram