Sluneční brýle Rudy Project Kelion - crystal ash/Multilaser Green

Cyklistické brýle Kelion kombinují charakteristický hranatý design Rudy Project, pokročilou technologii zorníků a vynikající pohodlí v rámečku vyrobeném z vysoce výkonného udržitelného polyamidu Rilsan Clear® na biologické bázi. Varianta se zorníkem Multilaser Green, kategorie S3, VLT: 14%, vhodným do slunečného až polojasného počasí. Více

5 599 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Rudy Project
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo SP854157-0000

Technické parametry

Barva zorníků zelená
Sezóna 2024
Barva obrouček černá, šedá
Modelová řada Kelion
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků Polykarbonát
Možnost dioptrického klipu ano
Nastavitelný nosník ano
Nastavitelné bočnice ano
Váha brýlí 36 g
Typ zorníku Multilaser Green
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Ekologické výkonné brýle pro všechny sportovce, zejména silniční, gravel a horské cyklisty. Připravte se na dokonalý zážitek s novými slunečními brýlemi Rudy Project Kelion! Pečlivě navržená tak, aby poskytovala bezkonkurenční výkon, přizpůsobivost a pohodlí, je Kelion ideální pro všechny sportovce, kteří hledají to nejlepší v ochraně očí a stylu.

Kelion představuje dokonalé spojení stylu a technologie: tento model vyniká elegantním designem svých cylindrických čoček se základním zakřivením 5,2, které zaručují vynikající pokrytí a ničím nerušený panoramatický výhled. Kelion využívá nový systém výměny čoček a rám vyrobený z Rilsan Clear, bioplastového materiálu získaného ze 45 % ricinového oleje, pěstovaného certifikovanými farmáři v Gudžarátu v Indii.

Zorník:

 • Multilaser Green
 • Kategorie zorníku: S3
 • Vhodný do slunečného až polojasného počasí
 • VLT propustnost světla: 14%

Hlavní přednosti a technologie:

 • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené nastavení a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
 • Optická vložka: Pro ty, kteří nosí korekční čočky, je Kelion kompatibilní s “optickou vložkou” což umožňuje bezproblémovou integraci dioptrických čoček. To znamená, že si můžete užívat výkon a styl slunečních brýlí Kelion bez kompromisů ve vaší vizi.
 • Base 5.2: Kelion se vyznačuje štíhlou válcovou čočkou se zakřivením 5,2, která nabízí vynikající pokrytí a nerušené zorné pole. Tento inovativní design umožňuje optimální optickou čistotu a pohodlí, takže jsou ideální volbou pro vaše sportovní aktivity.
 • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
 • Quick Change: Vyměňujte čočky podle světelných podmínek. Systém Quick Change umožňuje rychlou výměnu náhradních barevných filtrů.
 • PowerFlow: Zcela nový ventilační systém který poskytuje bezkonkurenční odvod tepla. Otvory byly vědecky umístěny pro zvýšení proudění vzduchu při zachování maximální aerodynamiky.
 • Rislan Clear: Jádrem přelomového designu Kelionu je rám Rilsan Clear. Tento materiál šetrný k životnímu prostředí, vyrobený z bioplastu získaného ze 45 % ricinového oleje pěstovaného certifikovanými farmáři v indickém Gudžarátu, je důkazem závazku k udržitelné a odpovědné výrobě. Využitím vylepšených postupů nakládání s odpadem z farmy můžeme snížit závislost na fosilních materiálech a přispět k zelenější budoucnosti naší planety.

O značce Rudy Project

Italská značka špičkových sportovních slunečních brýlí.