Sluneční brýle Rudy Project Defender - glacier matte/bumpers avio/ImpactX Photochromic 2 Laser Purple

Rudy Project Defender jsou brýle inspirované 30-ti letou historií spojující závodní styl s nejmodernějšími technologiemi pro bezkonkurenční pohodlí. Zorníky kategorie S1-3 vhodné do jasných slunečních podmínek i zataženého počasí. Více

6 199 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Rudy Project
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo SP527559-0000

Technické parametry

Barva zorníků fialová, čirá
Sezóna 2024
Barva obrouček modrá, šedá, růžová
Modelová řada Defender
Kategorie zorníku S1, S2, S3
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků Polykarbonát
Možnost dioptrického klipu ano
Nastavitelný nosník ano
Nastavitelné bočnice ano
Váha brýlí 28 g
Typ zorníku ImpactX Photochromic 2 Laser Purple
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Rudy Project Defender jsou brýle inspirované 30 letou historií spojující závodní styl s nejmodernějšími technologiemi pro bezkonkurenční pohodlí.

Brýle jsou velmi lehké, díky vlastnostem použitých materiálů, ale nic neztrácejí ani na odolnosti. Díky ohybným stranicím a ergonomickému nosníku se výborně přizpůsobí na jakýkoliv tvar hlavy a nosu.

Zorníky:

 • ImpactX® Photochromic 2Laser Purple

 • kategorie S1-3

 • VLT 48-8%

 • vhodný do jasných slunečních i zatažených podmínek

 • Materiál zorníků ImpactX je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy (minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických zorníků je v tom, že ImpactX® zorníky jsou vyrobeny složitým výrobním procesem, který je činí odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!

 • Údržba zorníků: umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte zorníky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte zorníky před poškrábáním.

 • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek.

Hlavní přednosti a technologie:

 • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené nastavení a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
 • Grilamid Frame: Rudy Project používá rámeček Grilamid®, který je odolný proti nárazu a hypoalergenní, vysoce kvalitní, oblíbený pro svou stabilitu, pružnost a trvanlivost.
 • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
 • Quick Change: Vyměňujte zorníky podle světelných podmínek. Systém Quick Change umožňuje rychlou výměnu náhradních barevných filtrů.
 • PowerFlow: Zcela nový ventilační systém který poskytuje bezkonkurenční odvod tepla. Otvory byly vědecky umístěny pro zvýšení proudění vzduchu při zachování maximální aerodynamiky.

O značce Rudy Project

Italská značka špičkových sportovních slunečních brýlí.