Sedlo Specialized Romin Evo Pro Mirror - black

Sedlo Romin EVO Pro Mirror poskytuje bezkonkurenční kombinaci výkonu a pohodlí. Sedlo je navrženo hlavně pro agresivnější jízdní pozice. Díky čerpání dat z programů Body Geometry a Retül bylo dosaženo o 26% nižšího tlaku a tím nebývalé ochrany měkkých tkání a zachování průtoku krve do klíčových partií. Více

7 800 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Silniční sedla
Značka Specialized
Katalogové číslo 27123-710

Technické parametry

Sezóna 2024
Šířka sedla 155, 143

Popis produktu

Sedlo Romin EVO Pro Mirror poskytuje bezkonkurenční kombinaci výkonu a pohodlí. Sedlo je navrženo hlavně pro agresivnější jízdní pozice. Díky čerpání dat z programů Body Geometry a Retül bylo dosaženo o 26% nižšího tlaku a tím nebývalé ochrany měkkých tkání a zachování průtoku krve do klíčových partií.

Sedlo je oblíbené hlavně u silničních závodníků, ale jeho konstrukce je dostatečně pevná i pro gravel, MTB a trailové využití, protože každému jezdci sedí něco jiného napříč disciplínami.

Sedlo Romin EVO Pro Mirror používá úplně stejnou 3D tištěnou strukturu jako S-Works Romin EVO Pro Mirror, ale je osazeno na nylonové skořepině s recyklovaným karbonovým vláknem a dutými titanovými kolejnicemi.

Sedlo Romin EVO je velmi oblíbené profesionálními závodníky. Jeho tradiční dlouhý tvar je navržen tak, aby zmírnil tlak v agresivních pozicích využívaných při závodech a zároveň umožnil jezdci pohybovat se po sedle dopředu a dozadu, aby poskytl ideální pozici pro tempové stoupání, nebo maximální výkon ve sprintech.

Sedlo využívá 3D tištěnou matrici s 22200 vzpěrami a 10700 uzly a vyznačuje se jedinečnou konkávní skořepinou.

Pro zajištění fitu každému jezdci, je dodáváno ve dvou šířkách: 155 mm a 143 mm.

Víme, že každé tělo je trochu jiné, ale problémy, kterým čelí jezdci v sedle, jsou stejné – tlak na sedací kosti, hromadění jizevnaté tkáně a ztráta průtoku krve.

Body Geometry a Mirror sedla využívají tlakové mapování, studie komfortu a studie krevního toku. Nejde jen o plané sliby. Je dokázáno, že to funguje.

Technologie Mirror 3D byla vyvinuta tiskem z tekutého polymeru, aby struktura dokonale reflektovala anatomii vašich sedacích partií. Technologie Mirror umožňuje nekonečné ladění různé hustoty v různých zónách pomocí jediného materiálu. Díky velkému množství údajů Body Geometry, údajům Retül a desetiletím zkušeností je 3D tištěná matrice vyladěna tak, aby podporovala sedací kosti na větší ploše a vytvořila efekt houpací sítě, který umožňuje sedlu podpírat vaši váhu, nikoli tlačit tkáň kolem sedacích kostí.

Použitím recyklovaných uhlíkových vláken ve skořepině pomáhá Specialized zužitkovat karbonový odpad a zároveň vytváří lehčí a odolnější konstrukci.

Hlavní přednosti a parametry:

  • patentovaný a laboratorně ověřený design Body Geometry
  • zajišťuje větší pohodlí bez otlaků a s lepší cirkulací krve
  • 3D tištěná technologie Mirror s 22200 vzpěrami a 10700 uzly
  • úchyty SWAT™ zalisované do základny sedla pro elegantní a integrovaná úložná řešení
  • lehké a odolné duté titanové ližiny
  • základná z recyklovaných karbonových vláken a vstřikovaného nylonu
  • Hmotnost: 239 g (šířka 143 mm)
  • Hmotnost: 245 g (šířka 155 mm)

O značce Specialized