Rodinný den v SBCR - tip jak si užít sobotu nebo neděli na 100%

Přemýšleli jste o tom, kam vyrazit na jeden den s celou rodinou tak, abyste si užili vše od rána až do večera?
Zkuste ho strávit na kole v okolí Berounky a pak posedět u nás v restauraci nebo na terase u grilu.
Vše potřebné vám půjčíme nebo zajistíme v našem novém areálu v Radotíně. 

IDEÁLNÍ KOLODEN PRO CELOU RODINU

Plánovat výlety a program v rámci čtyřčlenné rodiny není úplně zážitek. Respektive tušíme jaký a proto jsme připravení vám okolo rodinného cyklovýletu se vším pomoci. Pokud vymýšlíte něco na jeden den a jste z okolí Prahy, máte u nás perfektní startovací bod. Sídlíme přímo v srdci Radotína v rekonstruovaném areálu bývalé Vindyšovy továrny na tělocvičné nářadí z roku 1910. Jen malý kousek od vlakového nádraží a krásné přírody v okolí Berounky.   

Díky blízkosti nádraží se k nám dá přijet vlakem na běžný pražský lístek MHD. Vlaky jezdí celý den v intervalu každých 15-30min. Cesta z Hl.nádraží trvá jen 19 minut, ze Smíchovského nádraží dokonce jen 12minut. Pokud k nám pojedete autem, pohodlně zaparkujete. V areálu máme k dispozici ke stovce parkovacích míst. 

V ČESKÉM KRASU CO BY DUP

Český kras, Koněprusy, Karlštejn, Srbsko. Všechno je od nás kousek. A můžete vyrazit rovnou z našeho nového areálu. Z okraje Radotína vedou značené cyklotrasy a cyklostezky k největším historickým památkám středověku. Pro rodiny je perfektní cyklostezka podél Berounky, která je vhodná i pro malé děti a rekreační cyklisty. Pro sportovnější rodiny s většími dětmi máme tipy na množství dalších cyklotras na horském, trekingovém, nebo silničním kole. Vhodnou trasu vám doporučíme podle délky vaší vyjížďky a vašich cyklistických dovedností.

PŮJČOVNA 

K dispozici je vám naše půjčovna, kde vám půjčíme vše potřebné pro celou rodinu. Otevřeno máme denně (včetně víkendů) až do 20h, takže na výletě můžet být celý den. Pro nejmenší děti, kteří na kole ještě neumí, jsou nachystané na půjčeni dětské vozíky za kolo Thule Chariot nebo si pro ně můžete půjčit dětskou sedačku na kolo. Pro děti, které už dokáží jet na kole, máme na půjčení dětská kola všech velikostí (12-24"). Dospělí si mohou zvolit buď půjčit rekreační kolo na vlastní pohon nebo s elektromotorem. Sportovnějí založení cyklisté mohou sáhnout po půjčení některého ze špičkových horských nebo silničních testovacích kol, kterých je v našem testovacím centru několik desítek.

POHODLÍ PŘED I PO VYJÍŽĎCE

Mysleli jsme i na vaše pohodlí před a po vyjížďce. Kdo chce, může využít i naše úplně nové šatny a sprchy, kde se pohodlně převléknete a můžete se i osprchovat po vyjížďce.

RESTAURACE MUSA

Jakmile dorazíte, nebo po celodenním výletu si můžete posedět u nás na terase nebo v jedné z kompletně zrekonstruovaných prvorepublikových hal, kterou opanovala naše restaurace MUSA a team kuchařů pod vedením Tomáše Mezery a Karla Rosenheima. Pochutnáte si perfektní kuchyni založené na čerstvých  surovinách a často obměňovaném sezónním menu. 

TRILOBIT BAR 

Ten kdo by po vyjížďce chtěl něco jednoduššího, může využít od čtvrtku do neděle nabídky Trilobit baru vybudovaného na zahrádce ze starého vagonu. Servírujeme tam třeba skvělé smažené radotínské grundle, burger s trhaným vepřovým nebo naší vymazlenou verzi hotdogu. Mimochodem na pípě máme vlastní pivo “Osmičku”, aby se vám ani v létě nezatočila hlava a mohli jste s přáteli dát více jak jedno pivo.

Co dál v areálu? Pumptrack, dětská herna, fretky Dušička a Ventilek nebo náš Skibi Kids

Vy rodiče můžete posedět, trochu si odpočinout a děti se zatím baví v areálu. K dispozici je pumptrack, což je vlastně taková cyklistická dráha zručnosti. Perfektní co se týká rozvoje dovedností a citu pro jízdu. Děti se na něm naučí využívat dynamiku kola i vlastního těla. A když je to přestane bavit, mohou jít prozkoumat velký dětský koutek, který jsme jim postavili na druhé straně areálu u restaurace MUSA. Najdou v něm třeba venkovní výběh pro naše dva miláčky - fretky Dušičku a Ventilka, stůl na tvoření, nebo velké dřevěné teepee.

Zmínit musíme i naší novou prodejnu Skibi Kids Radotín, kde máme pro děti vedle sportovních potřeb a funkčního oblečení pro děti, nachystaný i výběr nejhezčích dětských knížek, hraček a her pro děti. Prodejnu Skibi najdete přímo v areálu Vindyšovy továrny mezi halami, kde sídlí prodejna SBCR a MUSA restaurant.