Malá smaltovaná miska Roadtyping - Forest

Smaltované nádobí je nezbytnou výbavou pro kempování a outdoor. Smalt lze ohřívat na otevřeném ohni i plynových, elektrických a indukčních vařičích. Je lehký, pevný a neobsahuje plasty! Více

399 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Dárky pro cyklistu
Určení pánské, dámské, dětské
Značka Roadtyping
Katalogové číslo RT-1774

Technické parametry

Určení děti chlapecké, dívčí
Barva modrá
Sezóna 2024
Provedení smalt
Typ nádoba na jídlo
Použití na jídlo
Materiál Smalt
Rozměry 14 cm
Velikost uni

Popis produktu

Malá smaltovaná miska je součástí kolekce smaltovaného nádobí Roadtyping. Přidejte ji do své jednotné sady nádobí s velkou smaltovanou mísou, talíři a hrnky. V nabídce máme dvě velikosti smaltované misky, malá je spíše pro děti nebo na svačinu, velká je na těstoviny, salát nebo guláš.

Smalt je glazura vyrobená ze skla, která je natažena na kovové jádro. Vzniká tak robustní a odolné nádobí. Každý kus je jedinečný a ručně vyrobený, nedokonalosti nejsou vadou, ale jsou součástí složitého výrobního procesu.

Lze mýt v myčce nádobí, ale zůstane v nejlepší kondici při ručním mytí. Není vhodná do mikrovlnné trouby. Dávejte pozor na to, že citron a kyselina citronová odbarvují smalt.

Technické specifikace:

  • průměr: 14 cm
  • 100% recyklovatelná prostřednictvím kontejneru na kovový odpad
  • bezpečné pro potraviny
  • bezpečné pro potraviny a škodlivé látky

O značce Roadtyping

Se značkou Roadtyping objevíte výrobky, které uspokojí vaši toulavou duši na cestách i doma. Jde například o smaltované nádobí, nerezové láhve nebo krabičky na svačinu, pohlednice a textilní věci, jako je kempingová deka nebo taška na koření.