Retül Fit nastavení posedu

Splyňte se svým kolem!

Nejlepší zážitky z jízdy na kole si vychutnáte pouze ve chvíli, kdy máte správně nastavený posed. U nás můžete využít nejmodernější systém 3D dynamického nastavení posedu Retül Fit, který vám poskytne:

  • méně únavy a více pohodlí
  • prevenci zranění
  • větší efektivitu a rychlost

Co je Retül Fit?

Naše studio pracuje s nejmodernější technologií pro nastavení posedu Retül. Jezdec má na sobě upevněné bezdrátové senzory a šlape na kole upnutém v trenažéru. Sleduje ho kamerový systém a vše přenáší do počítače se specializovaným softwarem, který posed vyhodnocuje.

Pro koho je Retül Fit?

Systém je vhodný pro každého, kdo rád a často jezdí na kole, od rekreačních jezdců po závodníky.  Každému bez rozdílu přináší větší pohodlí, prevenci zranění, odstranění případných limitujících bolestí při jízdě, zvýšení výkonu a snížení únavy.

Jak Retül Fit probíhá?

BG Fit Retül zahrnuje pohovor o sportovní historii i ambicích jezdce, jeho anamnéze zranění a případných pohybových omezení. Následuje měření tělesných parametrů a poté snímání kamerovým systémem Retül při jízdě na trenažeru se současnými korekcemi posedu. Vše zakončí vyhodnocení a závěrečné korekce. Celá procedura trvá přibližně 3 hodiny. Podrobnosti najde zde: BG Fit Retül.

Proč na Retül Fit k nám?

Zárukou kvalitního nastavení posedu stále zůstává zkušený fitter a dobře vybavené studio. Naše první BG FIT studio patřilo k vůbec prvním v ČR a naši fitteři Pavel Cvach (praxe od roku 2009) a Libor Kucza (praxe od roku 2015) mají za sebou stovky nastavení posedu na kole. Zároveň je naše studio vybaveno nejmodernější a nejlepší v současnosti dostupnou technikou včetně kamerového systému Retül v hodnotě přes 200 000 Kč.

Jak se na Retül Fit objednat?

  1. Vyplňte prosím krátký formulář a navrhněte možné termíny, které vám pro nastavení vyhovují.
  2. Potvrdíme vám vybraný termín a vy se v domluvený den a čas dostavíte se svým kolem a sportovním oblečením k nám do Retül Fit Studia, kde proběhne nastavení posedu. Na tuto proceduru si vyhraďte nejméně 3 hodiny času.

Retül Fit ceník

Počet kol / doplňky Cena
1 kolo 3990 Kč
Další kolo 1690 Kč
Zakoupené doplňky 10 % sleva
* v ceně není zahrnut korekční materiál ani nové
komponenty, sleva se vztahuje na tretry, vložky a klíny
do treter, sedla, rukavice, představce, fit komponenty
 


Jan:
Prvních 50 km bylo subjektivně kritických, ačkoli na obvyklé trase jsem nezaznamenal významné časové zhoršení. Nohám se nechtělo do obvyklé kadence (90 - 95), naopak síla v kopcích byla od počátku objektivně vyšší. Navíc po výměně představce (ze130 mm na 110mm) se mi zdálo řízení poněkud nervóznější. Následně se situace zvolna zlepšovala a po cca 300 km jsem si úplně zvykl.  Nyní mám okolo 600 km. Objektivně sice nemohu potvrdit nárůst v oblasti dlouhodobého výkonu, nemám wattmetr a na svůj obvyklý okruh už jsem se nedostal, ale v kopcích určitě udržím kliky v otáčkách i na těžší převody. Pocit z kola mám mnohem lepší, dokonce mám dojem, že by sedlo mohlo jít ještě o kousek výš.  Závěrem zle říci, že má očekávání i Vaše predikce se zcela vyplnily a případný nárůst dlouhodobého výkonu či komfortu budu moci potvrdit až po dalších kilometrech.

Tomáš:
S BG Fitem jsem spokojen. Největší změna je snížení sedla. Vůbec se mi teď nohy nepropínají. takže si vůbec neulevují a vlastně je to lepší. Srovnáním dualů a snížením řidítek se mi ze začátku zdálo, že jsem na kole trochu natažen, ale už jsem si zvykl. Kolo mi přijde trochu menší a také takové ,,hravější”. Celkově je to pozitivní změna a na kole se cítím určitě lépe. 

Cycling Academy Tábor:
Náš jezdec Jakub absolvoval špičkové měření posedu od renomované značky Specialized BG Fit Retül. Celé měření posedu probíhalo naprosto profesionálně, pod dohledem zkušeného poradce,který Jakuba perfektně prohlédnul. Nejprve zkoumal jeho anatomii, hybnost, pružnost kloubů a ohebnost, aby následně pomocí několika kamer analyzoval jeho pohyb a posed na kole a nastavil pro jeho tělo optimální posed na jeho kole. Velké díky Pavel Cvach a Bike Ski Centru Radotín za opravdu profesionální přístup!


Děkujeme Vám za poskytnutnou zpětnou vazbu! 

Pavel Cvach,
vedoucí servisu a spolumajitel

 

Advisor