Cyklistický batoh Restrap Rolltop Backpack 22L - White

Cyklistický batoh Restrap Rolltop Backpack 22L vyrobený TPU má užitný objem až 40 litrů, praktické kapsy na zip, bezpečný sektor na notebook do velikosti 14 palců, magnetické přezky Fidlock a detaily z hypalonu dodávají další vrstvu odolnosti, zatímco snadno srolovatelné konce na suchý zip udržují batohu úhledný a čistý vzhled. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklo batohy
Značka Restrap
Katalogové číslo RS-RTB-22L-WHT

Technické parametry

Barva bílá
Sezóna 2024
Objem 40 l
Pitný vak není součástí
Vstup do batohu horní vstup
Rozměry batohu 26 x 15 x 45 cm
Ostatní 14-ti palcová kapsa na notebook, nastavitelnými bočními popruhy, magnetické přezky Fidlock, D-kroužky pro upevnění příslušenstv
Hmotnost 770 g
Velikost batohu uni

Popis produktu

Restrap představujeme dokonalý batoh Rolltop Backpack 22L pro použití na kole i mimo něj. Vyroben z odolného vnějšího materiálu TPU s oranžovou nylonovou podšívkou a zády a popruhy z materiálu airmesh, je tento batoh odolný i pohodlný při nošení.
Batoh je vybaven nastavitelnými bočními popruhy a reflexními předními a zadními popruhy pro větší bezpečnost. Má dvěma bočními kapsami pro uložení menších předmětů. Jeho speciálně navržená přihrádka na zip, pro 14" notebook, obsahuje bezpečnostní poutko na ochranu proti krádeži a je přístupná i zevnitř. Druhá přihrádka na zip obsahuje síťovanou kapsu, která je přístupná zevnitř i zvenčí, pro rychlé vyjmutí z kapsy a snadný přístup.
Magnetické přezky Fidlock a systém MOLLE umožňují pohodlné nošení, ať už máte na sobě cokoli. Polstrované popruhy a hrudní úchyt jsou vybaveny přidanými D-kroužky pro upevnění příslušenství. Detaily z hypalonu dodávají další vrstvu odolnosti, zatímco snadno srolovatelné konce na suchý zip udržují batohu úhledný a čisty vzhled. Součástí balení je také odnímatelný bederní popruh a vnitřní klip na klíče.
Nastavitelný systém popruhů umožňuje batoh rozšířit až na 40 l, takže je ideální pro přenášení
vaše základní věci - a nejen to.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • kapsy na zip
  • 14-ti palcová kapsa na notebook
  • nastavitelnými bočními popruhy
  • magnetické přezky Fidlock
  • D-kroužky pro upevnění příslušenství

Technické parametry:

  • materiál: TPU
  • objem: 22 - 40 litrů
  • hmotnost: 770 g
  • rozměry: 26 x 15 x 45 cm

O značce Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu doplňků pro cyklistiku a outdoorové sporty, založená v roce 2010. Hlavní složkou jejího portfolia tvoří cyklistické brašny a batohy.