Reproduktor Sonos Roam - White

Přenosný, inteligentní reproduktor určený pro veškerá vaše poslechová dobrodružství. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Přenosné reproduktory, sluchátka
Značka Sonos
Katalogové číslo ROAM1R21WHT

Technické parametry

Sezóna 2022
Katalogové číslo ROAM1R21
Velikost uni

Popis produktu

Reproduktor Sonos Roam nabízí Bluetooth 5.0, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay, NFC, mikrofon, hlasový asistent, Spotify, Apple Music, YouTube Premium, ovládání přes zařízení s iOS nebo Android, výdrž baterie 10 h

Sonos Roam je chytrý přenosný reproduktor s podporou hlasového ovládání. Je skvělým parťákem nejen na domácí poslech prostřednictvím WiFI, ale především pro cestování, kdy využijete připojení pomocí Bluetooth k vašemu telefonu nebo tabletu. Díky trojúhelníkovému tvaru a možnosti umístění vertikálně i horizontálně lze Sonos Roam položit téměř kamkoliv. 

Díky precizně navržené konstrukci je schopen Sonos Roam vytvářet bohatý, čistý a detailní zvuk, který byste spíše čekali u mnohem většího reproduktoru. Na míru vytvořený výškový reproduktor vytváří ostrou vysokofrekvenční odezvu. Jeden středo-basový reproduktor zajišťuje věrné přehrávání středních frekvencí a maximalizuje výkon na nízké úrovni. Dva digitální zesilovače třídy H jsou dokonale vyladěné pro jedinečnou akustickou architekturu.

Díky technologii Trueplay se Sonos Roam chytře přizpůsobí vašemu okolí a všemu, co posloucháte. Výsledkem je naprosto precizní zvuk. Reproduktor Sonos Roam se rovněž automaticky připojí k vaší domácí WiFi síti. Reproduktor je napájen integrovanou 18Wh baterií, která slibuje výdrž až 10 hodin na jedno nabití.

Konstrukce reproduktoru Sonos Roam je navržena pro maximální odolnost – pyšní se tak certifikací IP67, díky čemuž bez problémů odolá menším pádům, vydrží pod vodou v hloubce jednoho metru až 30 minut.

Pomocí aplikace Sonos můžete procházet, vyhledávat a ukládat oblíbené položky, upravovat basy, výšky a hlasitost či objevovat novou hudbu v Sonos Radio. Nechybí ani podpora AirPlay 2 a Siri, či hlasových asistentů Amazon Alexa nebo Google Assistant. Sonos Roam můžete samozřejmě ovládat pomocí tlačítek přímo na reproduktoru.

Reproduktor Sonos Roam nabijete pomocí dodávaného kabelu (USB-C > USB-A s délkou 1,2 m) nebo jakoukoliv bezdrátovou nabíječkou s certifikací Qi. Reproduktory Sonos Roam můžete samozřejmě v rámci WiFi sítě jednoduše seskupovat a dopřát si tak jedinečný stereofonní zážitek. 

Hlavní přednosti a parametry:

  • Připojení prostřednictvím Bluetooth nebo WiFi
  • Sonos Roam je voděodolný, prachuvzdorný a odolá nárazům – splňuje IP67
  • Kabelové i bezdrátové Qi nabíjení
  • Podpora hlasového ovládání 
  • Reproduktory Roam lze v rámci WiFi seskupovat
  • Technologie Trueplay – přizpůsobí nastavení poslouchané hudbě i prostředí
  • Výdrž baterie až 10 hodin
  • Bez problémů se vejde do batohu, kufru a dobře se nosí i v ruce
  • Hmotnost: 0.43 kg
  • Rozměry: 6.2 x 6 x 16.8 cm

O značce Sonos

Kalifornská společnost Sonos se proslavila především svými bezdrátovými reproduktory a soundbary. Vychutnejte si oblíbenou hudbu v jakékoliv části vašeho domova s přehrávačem Sonos. Ten hravě spojí všechna zařízení do jedné bezdrátové sítě. Pusťte si cokoliv a kdekoliv.