Reproduktor Sonos One SL - Black

Reproduktor One SL pro stereo párování a prostorový zvuk domácího kina. Se Sonos One SL získáte bohatý zvuk, jenž zaplní celou místnost. Můžete ho ovládat z aplikace Sonos, z Apple AirPlay 2 i dalšími způsoby. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Přenosné reproduktory, sluchátka
Značka Sonos
Katalogové číslo ONESLEU1BLK

Technické parametry

Sezóna 2022
Katalogové číslo ONESLEU1BLK
Velikost uni

Popis produktu

Reproduktor One SL pro stereo párování a prostorový zvuk domácího kina. Se Sonos One SL získáte bohatý zvuk, jenž zaplní celou místnost. Můžete ho ovládat z aplikace Sonos, z Apple AirPlay 2 i dalšími způsoby.

Oslnivý zvuk pro každou místnost.

Užívejte si jasný zvuk s bohatými detaily, který při každé hlasitosti zaplňuje celou místnost. Kompaktní design se hodí prakticky do jakéhokoli prostoru. Umístěte ho na kuchyňskou linku, nebo ho ukryjte na poličku v kanceláři. Je odolný proti vlhkosti, a tak ho můžete dát i do koupelny.

Apple AirPlay 2 v Sonos.

Streamujte zvuk přímo ze zařízení iPhone nebo iPad a požádejte Siri o přehrávání hudby z Apple Music.

Stereofonní zvuk se dvěma reproduktory.

Spárujte ho s reproduktorem Sonos One nebo s dalším One SL ve stejné místnosti a získejte oddělené stereo a prokreslenější zvuk. Použijte dva reproduktory jako zadní reproduktory domácího kina s Playbar, Playbase nebo Beam.

Sestavte si vlastní systém

Propojujte snadno reproduktory Sonos v různých místnostech prostřednictvím sítě Wi-Fi a vytvořte si domácí hudební systém pro všechny místnosti i členy domácnosti.

Snadné používání

Nastavení trvá jen několik minut a ovládání z aplikace Sonos a z Apple AirPlay 2 je snadné.

Poslouchejte po svém

Nastavte si systém podle svého a přehrávejte, co chcete a kde chcete.

Audio

Dva zesilovače třídy D, které jsou perfektně vyladěné pro ovladače reproduktoru a akustickou architekturu. Jeden výškový měnič vytváří jasnou vysokofrekvenční odezvu. Jeden středobasový měnič zajišťuje věrné přehrávání vokální frekvencí středního pásma a hluboké, bohaté basy. Nastavitelné ovladače basů a treble vám umožní přizpůsobení zvuku individuální místnosti nebo skupině místností.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Připojení prostřednictvím Bluetooth, WiFi nebo AirPlay 2 (iOS 11.4 a novější)
  • Odolný proti vlhkosti
  • Napájení 100-240 V, 50-60 Hz AC univerzální vstup s automatickým přepínáním
  • Reproduktory One SL lze v rámci WiFi seskupovat
  • Hmotnost: 1,85 kg
  • Rozměry: 16.1 × 12 × 12 cm

O značce Sonos

Kalifornská společnost Sonos se proslavila především svými bezdrátovými reproduktory a soundbary. Vychutnejte si oblíbenou hudbu v jakékoliv části vašeho domova s přehrávačem Sonos. Ten hravě spojí všechna zařízení do jedné bezdrátové sítě. Pusťte si cokoliv a kdekoliv.