Reproduktor Sonos One (Gen2) - Black

Chytrý reproduktor pro milovníky hudby Sonos One spojuje skvělý zvuk se snadno použitelnou hlasovou službou Amazon Alexa pro hands-free ovládání hudby a další funkce. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Přenosné reproduktory, sluchátka
Značka Sonos
Katalogové číslo ONEG2EU1BLK

Technické parametry

Sezóna 2022
Katalogové číslo ONEG2EU1BLK
Velikost uni

Popis produktu

Reproduktor Sonos One spojuje skvělý zvuk se snadno použitelnou hlasovou službou Amazon Alexa pro hands-free ovládání hudby a další funkce.

Spárujte dva reproduktory Sonos One ve stejné místnosti pro okamžité vytvoření stereo zvuku; přidejte subwoofer pro hluboké basy. Nebo je spárujte s televizním Playbarem nebo Playbase pro skvělý zvuk doprovázející domácí kino. Připojte jej ke svému domácímu zvukovému systému Sonos. Sonos One se bezdrátově synchronizuje s celým domácím zvukovým systémem Sonos. Vyplňte jednotlivé místnosti různými písněmi. Nebo je seskupte tak, aby celým domem zněla stejná píseň.

Používejte k přehrávání písní při vaření svůj hlas.

Přikažte aplikaci Alexa, aby zesílila zvuk, když jste ve sprše.

Zavoláním si můžete vyžádat i svoji oblíbenou ukolébavku, když ukládáte děti ke spánku.

Sonos One se snadno spojí s aplikací Amazon Alexa prostřednictvím Wi-Fi.

Jednoduše reproduktor nastavte, zvolte danou dovednost zařízení Sonos v aplikaci Amazon Alexa a to je vše, co potřebujete k přehrávání hudby, získávání zpráv a odpovědí, ovládání svých chytrých zařízení a používání všeho dalšího, co Alexa umí – potřebujete k tomu jen reproduktor Sonos One.

Alexa reaguje na jakýkoli hlas, a tak hudbu v domácnosti může ovládat kdokoli.Děti mohou hlasem spustit své oblíbené písničky.Přátelé mohou vynechávat nebo znovu přehrávat skladby a upravovat zvukové nastavení bez nutnosti jakékoli aplikace.Návštěvy si mohou v reálném čase vyžádat své oblíbené písně.Sonos píseň přehraje bez ohledu na to, kdo příkaz vydá.

Při poslechu platforem Spotify, Amazon Music (Prime nebo Unlimited), TuneIn radio, Pandora a iHeartRadio můžete pouštět a spravovat hudbu jen pomocí svého hlasu.Nebo si pomocí své aplikace pouštějte písně na Apple Music, Deezer či kterékoli další streamingové službě a pak používejte hlasové příkazy k vynechávání či opakovanému přehrávání skladeb, zastavování hudby, nastavování hlasitosti a další funkce

Sonos a Amazon Alexa neustále přidávají nové vlastnosti, služby a funkce, a tak se vaše hlasové volby budou časem stále zlepšovat.

Audio:

 • Sada 6 mikrofonů zajistí abyste byli slyšet všude v místnosti, bez ohledu na hlasitost hudby, která hraje.
 • Dvojice digitálních zesilovačů třídy D a vestavěných ovladačů, jež jsou do detailu vyladěné pro jedinečnou akustickou architekturu reproduktoru.
 • 1× tweeter (výškový reproduktor)
 • 1× mid-woofer (středopásmový reproduktor)
 • Funkce Trueplay umožňuje „naskenovat“ místnost, ve které se reproduktory nacházejí, a na základě profilu místnosti upravit zvuk.
 • Hlavní přednosti a parametry:

  • Úplné soukromí: Osvětlený LED indikátor vždy poskytuje informaci, zda mikrofon reproduktoru je aktivní nebo vypnutý.
  • Dotykové ovládání
  • Trueplay precizně ladí Sonos One, aby poskytoval nejlepší zvuk v jakékoli místnosti bez ohledu na to, kam jej umístíte.
  • Připojitelnost: 1× ethernetový port 10/100 Mbps, Bluetooth, WiFi nebo AirPlay 2 (iOS 11.4 a novější)
  • Odolný proti vlhkosti
  • Napájení 100-240 V, 50-60 Hz AC univerzální vstup s automatickým přepínáním
  • Reproduktory One lze v rámci WiFi seskupovat
  • Hmotnost: 1,85 kg
  • Rozměry: 16.1 × 12 × 12 cm

  Obsah balení:

  Sonos One, napájecí kabel, plochý ethernetový kabel, příručka Sonos One pro rychlou instalaci

  O značce Sonos

  Kalifornská společnost Sonos se proslavila především svými bezdrátovými reproduktory a soundbary. Vychutnejte si oblíbenou hudbu v jakékoliv části vašeho domova s přehrávačem Sonos. Ten hravě spojí všechna zařízení do jedné bezdrátové sítě. Pusťte si cokoliv a kdekoliv.