Rehydratační nápoj Chimpanzee Hydration Drink - Meloun 450g

Rehydratační nápoj Chimpanzee Hydration Drink je rychle rozpustný a vysoce účinný rehydratační iontový nápoj určený pro všechny sporty. Obsahuje 5x méně cukru a kalorií. Obsahuje více minerálů a vitamínů oproti běžným iontovým nápojům. Účelem rehydratačního nápoje je zavodnit organismus a udržet minerální rovnováhu bez příjmu zbytečných kalorií. Více

20.79 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 4.50 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Pitný režim
Značka Chimpanzee
Katalogové číslo CH100085H

Technické parametry

Sezóna 2021
Velikost uni

Popis produktu

Rehydratační nápoj Chimpanzee Hydration Drink je rychle rozpustný a vysoce účinný rehydratační iontový nápoj určený pro všechny sporty. Obsahuje 5x méně cukru a kalorií. Obsahuje více minerálů a vitamínů oproti běžným iontovým nápojům. Účelem rehydratačního nápoje je zavodnit organismus a udržet minerální rovnováhu bez příjmu zbytečných kalorií. Nápoj průběžně vyrovnává ztráty vody a kryje zvýšenou potřebu vitamínů a minerální látek, především Na, K, Mg, Ca, Cl a P, ale také Mn, Zn, Fe, Cu.

Jako pohotový zdroj energie dodává zatěžovanému organizmu jednoduché sacharidy a polymery glukózy. Doporučujeme připravovat v mírně hypotonické koncentraci, s jeho pitím začít již před výkonem a během výkonu pít každých 10-15 minut malé dávky, asi 100-150 ml. Tento nápoj obnovuje vypleněné energetické zásoby, nahrazuje deficity vody a elektrolytů, a tak zlepšuje termoregulaci organismu a snižuje riziko křečí.

Je vhodný pro zavodnění jak během sportovní aktivity do 1h trvání, tak během náročných dní v práci. Zabraňuje poklesu výkonnosti. Vhodný je pro všechny sportovní aktivity, kde aktivní fáze nepřesáhne tuto dobu. Jedná se zejména o kolektivní sporty, plavání, kratší tréninky nebo závody na kole nebo v běhu. Při delších nebo energeticky náročnějších trénincích, závodech nebo jiných vytrvalostních aktivitách doporučujeme Chimpanzee Isotonic Drink, který obsahuje více kompletních sacharidů a kalorií pro postupné uvolňování energie a díky obsahu minerálních látek taktéž vyrovnává ztráty vody a elektrolytů.

Hlavní přednosti:

  • Obsahuje až 5x méně kalorií než běžné iontové energetické nápoje
  • Neobsahuje umělá barviva, sladidla, konzervanty
  • Obohacen o vitamíny C a E
  • Vyvážený obsah minerálů
  • Balení 450g obsahuje 30x 500ml hypotonického nápoje

Složení: glukosa, kyselina citrónová, citrát sodný, chlorid sodný, mléčnan vápenatý, citrát draselný, draselné soli kyseliny trihydrogenfosforečné, hořečnaté soli kyseliny citronové, aroma, vitamín C (L-askorbová kyselina), sladidlo – steviolglykosidy, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý).

O značce Chimpanzee